reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera Vu+ SOLO SE na targach ANGA COM [foto]

dodano: 2014-05-20 15:46 | aktualizacja: 2014-05-20 16:31
autor: Janusz Sulisz/Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Vu+ Solo SE Koreański producent przedstawia nowy odbiornik telewizji cyfrowej z serii Vu+. Premiera Vu+ SOLO SE (SE - Stylishly Exceptional - z ang. stylowo wyjątkowy) odbyła się na targach ANGA COM 2014 w Kolonii w Niemczech, które potrwają do 22 maja. Nowy odbiornik można obejrzeć na stoisku niemieckiego dystrybutora - satco europe GmbH. Redakcja satkurier.pl przedstawia zdjęcia tego nowego odbiornika, a także wybrane informacje ze specyfikacji technicznej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vu+ SOLO SE jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz, 256 MB pamięci flash i 1 GB pamięci RAM. Oczywiście nowe urządzenie jest oparte na systemie operacyjnym Linux (E2). Umożliwia umieszczenie wymiennej głowicy DVB-S2, C/T lub C/T/T2.
Przypomnijmy, że dla odwiedzających ANGA COM, Vu+ przygotował loterię, w której do wygrania są odbiorniki cyfrowe (oprócz pięciu urządzeń Vu+ SOLO SE będą też trzy SOLO2 i dwa DUO2). Zainteresowani powinni zarejestrować się wcześniej na stronie producenta. Aby móc wziąć udział w loterii, trzeba okazać wydrukowane potwierdzenie, które otrzyma się drogą e-mailową.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...