reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały TPS w sieci ADSL France Telecom

dodano: 2003-09-08 13:18 | aktualizacja: 2003-09-08 13:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: Viaccess SA

viaccess_logo_2003.jpg 4 września France Telecom i cyfrowa platforma TPS podpisały strategiczną umowę, dzięki której TPS rozpocznie nadawanie telewizyjnych kanałów cyfrowych w sieci ADSL należącej do France Telecom jeszcze w grudniu tego roku. Przewidziano kodowanie kanałów w systemie Viaccess-VOD, który zabezpiecza serwisy on-demand dostępne w sieciach kablowych i DSL.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viaccess-VOD daje pełne zabezpieczenie operatorom pakietów cyfrowych, dzięki różnorodnym kombinacjom i opcjom (płatność za pełny pakiet, abonament, płatność za oglądany film, czy też płatność za nagranie i odtwarzanie z dysku).

Umożliwia wprowadzenie różnorodnych ograniczeń: pojedyncza sesja, ograniczenie czasowe dotyczące określonego dnia, ograniczenie czasowe powiązane z pierwszym dniem, maksymalny czas trwania sesji. Dzięki takim możliwościom operatorzy sieci kablowych i DSL mogą rozwijać szeroki wachlarz serwisów w segmencie serwisów on-demand.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...