Finał PlusLigi - bilety w 7 min - obejrzyj w Polsacie Sport

dodano: 2013-04-09 14:59 | aktualizacja: 2013-04-12 08:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl

Polsat Sport News Trzeci mecz finału Asseco Resovii z Zaksą Kędzierzyn-Koźle odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia o godz. 13:00. Dzień później o godz. 20:00 rozpocznie się spotkanie nr 4. Niestety, nie ma już biletów na finałowe spotkania. Wejściówki zostały zarezerwowane w... siedem minut. - Obciążenie serwerów było tak gigantyczne, że na chwilę padły. Po siedmiu minutach było jednak po sprawie - powiedział Jarosław Gutowski, dyrektor organizacyjny Asseco Resovii.

Zainteresowanie finałową konfrontacją z Zaksą Kędzierzyn-Koźle było zdecydowanie większe niż przed półfinałową batalią w Rzeszowie z Delectą Bydgoszcz. Wówczas zapotrzebowanie na tysiąc biletów wyraziło ok. 35 tysięcy kibiców.

Wpływ na to miało z pewnością poniedziałkowe zwycięstwo mistrzów Polski w Kędzierzynie. Po dwóch spotkaniach z Zaksą jest remis i na najbliższe dwa pojedynki rywalizacja przenosi się do hali Podpromie w Rzeszowie. A w niej obrońcy tytułu nie zwykli przegrywać. - Liczymy, że nie będziemy musieli jechać na piąty mecz do Kędzierzyna, tylko w Rzeszowie świętować będziemy obronę tytułu - dodał Gutowski. I na pytanie o organizację ewentualnej fety po zdobyciu drugiego z rzędu złotego medalu odpowiedział jedynie: - Sport jest sportem. Zanim ostatnia piłka nie wpadnie w boisko, nie chcemy na ten temat rozmawiać. Niech zespół najpierw wygra dwa mecze, a wtedy na pewno będzie feta.

Zarezerwowane bilety należy odebrać na Wyspie Asseco Resovii w galerii Nowy Świat.