reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Family Sport SD/HD szykuje się do startu [wideo]

dodano: 2013-02-06 04:56 | aktualizacja: 2013-02-06 17:58
autor: Łukasz Knapik / Anita Dąbek | źródło: TVPasja/satkurier.pl

Family Sport Pod koniec ubiegłego roku spółka TVPasja, zajmująca się dystrybucją kanałów telewizyjnych, ogłosiła, iż wkrótce zaoferuje nowy, polskojęzyczny kanał Family Sport HD. Przygotowano już nawet jego prezentację dla operatorów telewizji kablowych zrzeszonych w PIKE (Polskiej Izbie Komunikacji Elektronicznej). Nadawcą kanału ma być spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej. Na początku 2013 roku nadawca uruchomił stronę internetową stacji, na której informuje, że Family Sport będzie dostępny w SD i HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Family Sport to kanał skierowany do odbiorców, dla których sport to nie tylko ligi, tabele, federacje czy wyczyn. Kanał swoją ofertę kieruje do widzów, którzy sport i rekreację traktują przede wszystkim jako rozrywkę, sposób na spędzenie wolnego czasu lub po prostu metodę na bycie razem z rodziną czy przyjaciółmi. Family Sport to rodzina programów dla aktywnej rodziny.

W ofercie Family Sport mają znaleźć się takie programy jak: „Slajd show”, „Bajkał”, „Largo i przyjaciele”, „Pogromczynie maszyn”, „Prof. Tom Anatom”, Technosport, „4 żywioły, Tai Chi Chuan, Zobacz!, Gość Family Sport, Z rafinerią w Kirgistanie, Arnold i Karolina, Ekspedycja motocyklowa, Klub Family Sport, W poszukiwaniu dobrych stron, Heart for dart, Skrzydlaci władcy, Sportowa randka, Fit rocks, Sportowa szatnia, Toksyczna lodówka, Kung-fu Wanda, Mistrzowie biwaków, Lornetka Family Sport, Spal to!, Mamy (cię) na korcie, Power walking.

Spółka R.D.F. Broadcasting Sp. z o.o. z Bielska-Białej jako przedmiot swojej działalności podaje m.in.: nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych, produkcję filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Właścicielem spółki jest Przemysław Jan Petryszyn.

Spółka TVPasja zajmuje się dystrybucją kanałów telewizyjnych. Najważniejszym targetem spółki jest rynek operatorów telewizji kablowych. Posiada ona doświadczenie we współpracy z operatorami kablowymi z terenu całej Polski. W jej portfolio są m.in. takie kanały jak: TVS, TVS HD, TVR, ITV, Hot TV/Ezo TV i Stars.tv.Strona internetowa Family Sport:
www.familysport.tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

189 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama