reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 2.04 wiosenne promocje w n

dodano: 2012-03-30 11:21 | aktualizacja: 2012-04-03 11:05
autor: Olaf Skrzypiński | źródło: n.pl

n nka Od 2 kwietnia 2012 roku platforma n wprowadza nowe, wiosenne promocje oraz zmiany w znanych już promocjach Świat HD, Full HD oraz All Inclusive. 1 kwietnia 2012 roku jest ostatnim dniem, w którym będzie można podpisać umowy w promocjach: Świat HD nbox 13m, Świat HD nbox HD DVB-T 13m, Świat HD recorder 24m, Last Minute, Film HD Extra 3m, Full HD 13m oraz All Inclusive 13m. Aktualizacja 3 kwietnia br. platforma n wprowadza zmiany w ofertach Full HD 15m oraz All Inclusive 15m.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszą wiosenną ofertą jaką przygotowano dla nowych abonentów jest Film HD 15m. W tej promocji oprócz wszystkich pakietów tematycznych platformy nowi abonenci n otrzymają dostęp do pakietu filmowego nPremium. Promocja będzie dostępna przez okres 15 miesięcy w cenie abonamentu 69zł. Dostępnymi dekoderami w tej ofercie będą nbox HD DVB-T w promocyjnej cenie aktywacyjnej 0zł oraz nbox HDTV recorder. Jednocześnie dekoder Turbo będzie można otrzymać tylko w przypadku wyboru opcji Multiroom.

Ceny za aktywację nboxów:
- nbox HD DVB-T - 0zł
- nbox HDTV recorder - 99 zł
- nbox HDTV recorder TURBO - 99 zł (wyłącznie z opcją multiroom).

Dla abonentów, którzy chcieliby skorzystać z odbiornika TURBO została przygotowana promocja Extra HD z umową na 15 miesięcy. Oferta obejmuje wszystkie pakiety tematyczne oraz pakiet filmowy nPremium, a także kolekcję VOD nSeriale.
Do oferty przeznaczono dekodery nbox HDTV recorder TURBO z aktywacją za 99 zł. Miesięczny abonament wyniesie 79 zł przez cały okres umowy promocyjnej. Również w tej ofercie dostępna jest opcja Multiroom.

Wprowadzono również modyfikacje w obecnych promocjach. Na początek opcja Świat HD dostępna będzie z umową na 15 miesięcy oraz dwoma rodzajami odbiorników: nbox HDTV - aktywacja 0zł oraz nbox HD DVB-T - aktywacja 49 zł. Pakiet jak dotychczas obejmuje ofertę wszystkich kanałów tematycznych. 

W promocji Full HD abonenci będą mieli dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, 31 kanałów w jakości HD, a dodatkowo także do kanałów Premium: HBO, nPremium, oraz kolekcji VOD nSeriale w cenie 99 zł miesięcznie. Okres trwania umowy to 15 miesięcy. Warto dodać, że w tej promocji dostępny będzie odbiornik Monsterbox HD z dyskiem o pojemności 1 TB którego cena za aktywację wyniesie 99 zł.

Ostatnia zmiana dotyczy oferty All Inclusive, tutaj również otrzymamy odbiornik Monsterbox HD z aktywacją w cenie 49 zł. Okres umowy to 15 miesięcy, przez ten czas otrzymujemy dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, 34 kanałów w jakości HD a ponadto HBO, FilmBox, Cinemax, pełen dostęp do kolekcji nVOD nSeriale, PictureBox, nPremium VOD, dodatkowo w cenie abonamentu możemy otrzymać opcję Noc i Fun VOD. Zmianie ulega opcja dostępu do opcji multiroom. Stawki opłat za drugi dekoder i aktywację usługi będą podobne jak w przypadku innych promocji. W promocjach z opcją Multiroom Premium HD opłata za dekoder uzupełniający wynosi 0 zł. W promocji Full HD 15m opłata cykliczna za dekoder uzupełniający wynosi 20 zł miesięcznie.

Promocje Start HD oraz Świat HD recorder 24m z Internetem pozostają bez zmian.


Aktualizacja

Ze względu na ograniczoną ilość dekoderów Monsterbox HD w punktach sprzedaży, od 3 kwietnia 2012 roku platforma n wprowadza zmiany w ofertach Full HD 15m oraz All Inclusive 15m. W powyższych ofertach dostępnymi do sprzedaży dekoderami będą zarówno dekodery z serii DGCT jak również CLRA i DGCB.


W związku z powyższym zmianie uległy warunki promocji:


Full HD 15m prawdziwi koneserzy kina na dekoderze o największym dysku na rynku 1 TB, którego aktywacja wynosi jedynie 99 zł przez 15 miesięcy będą mieli dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, 31 kanałów w jakości HD, a dodatkowo także do kanałów Premium: HBO, nPremium, oraz kolekcji VOD nSeriale w cenie 99 zł miesięcznie.
Oferta będzie dostępna z opcją Multiroom Premium HD oraz Multiroom Standard HD, w której można użyć dekodery z serii DGCT, DGCB oraz CLRA.

Full HD 15m 01/04/2012
  • Czas trwania umowy: 15 miesięcy
  • Dostępne dekodery główne: nbox HDTV recorder + aktywacja TURBO 99 zł; Monsterbox HD 99 zł
  • bonament miesięczny: 99 zł


All Inclusive 15m to pełna oferta w wymiarze XXL za fantastyczną cenę 149 zł miesięcznie. Przez 15 miesięcy otrzymujemy dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, 34 kanałów w jakości HD a ponadto HBO, FilmBox, Cinemax, pełen dostęp do kolekcji nVOD nSeriale, PictureBox, nPremium VOD, dodatkowo w cenie abonamentu możemy otrzymać opcję Noc i Fun VOD. Oferta będzie dostępna z opcją Multiroom Premium HD oraz Multiroom Standard HD, w której można użyć dekodery z serii DGCT, DGCB oraz CLRA. Ceny i warunki opcji Multiroom ulegają zmianie.

All Inclusive 15m 01/04/2012
  • Czas trwania umowy: 15 miesięcy
  • Dostępne dekodery główne: nbox HDTV recorder + aktywacja TURBO 49 zł; Monsterbox HD 49 zł
  • Abonament miesięczny: 149 zł


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama