reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 2.04 wiosenne promocje w n

dodano: 2012-03-30 11:21 | aktualizacja: 2012-04-03 11:05
autor: Olaf Skrzypiński | źródło: n.pl

n nka Od 2 kwietnia 2012 roku platforma n wprowadza nowe, wiosenne promocje oraz zmiany w znanych już promocjach Świat HD, Full HD oraz All Inclusive. 1 kwietnia 2012 roku jest ostatnim dniem, w którym będzie można podpisać umowy w promocjach: Świat HD nbox 13m, Świat HD nbox HD DVB-T 13m, Świat HD recorder 24m, Last Minute, Film HD Extra 3m, Full HD 13m oraz All Inclusive 13m. Aktualizacja 3 kwietnia br. platforma n wprowadza zmiany w ofertach Full HD 15m oraz All Inclusive 15m.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszą wiosenną ofertą jaką przygotowano dla nowych abonentów jest Film HD 15m. W tej promocji oprócz wszystkich pakietów tematycznych platformy nowi abonenci n otrzymają dostęp do pakietu filmowego nPremium. Promocja będzie dostępna przez okres 15 miesięcy w cenie abonamentu 69zł. Dostępnymi dekoderami w tej ofercie będą nbox HD DVB-T w promocyjnej cenie aktywacyjnej 0zł oraz nbox HDTV recorder. Jednocześnie dekoder Turbo będzie można otrzymać tylko w przypadku wyboru opcji Multiroom.

Ceny za aktywację nboxów:
- nbox HD DVB-T - 0zł
- nbox HDTV recorder - 99 zł
- nbox HDTV recorder TURBO - 99 zł (wyłącznie z opcją multiroom).

Dla abonentów, którzy chcieliby skorzystać z odbiornika TURBO została przygotowana promocja Extra HD z umową na 15 miesięcy. Oferta obejmuje wszystkie pakiety tematyczne oraz pakiet filmowy nPremium, a także kolekcję VOD nSeriale.
Do oferty przeznaczono dekodery nbox HDTV recorder TURBO z aktywacją za 99 zł. Miesięczny abonament wyniesie 79 zł przez cały okres umowy promocyjnej. Również w tej ofercie dostępna jest opcja Multiroom.

Wprowadzono również modyfikacje w obecnych promocjach. Na początek opcja Świat HD dostępna będzie z umową na 15 miesięcy oraz dwoma rodzajami odbiorników: nbox HDTV - aktywacja 0zł oraz nbox HD DVB-T - aktywacja 49 zł. Pakiet jak dotychczas obejmuje ofertę wszystkich kanałów tematycznych. 

W promocji Full HD abonenci będą mieli dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, 31 kanałów w jakości HD, a dodatkowo także do kanałów Premium: HBO, nPremium, oraz kolekcji VOD nSeriale w cenie 99 zł miesięcznie. Okres trwania umowy to 15 miesięcy. Warto dodać, że w tej promocji dostępny będzie odbiornik Monsterbox HD z dyskiem o pojemności 1 TB którego cena za aktywację wyniesie 99 zł.

Ostatnia zmiana dotyczy oferty All Inclusive, tutaj również otrzymamy odbiornik Monsterbox HD z aktywacją w cenie 49 zł. Okres umowy to 15 miesięcy, przez ten czas otrzymujemy dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, 34 kanałów w jakości HD a ponadto HBO, FilmBox, Cinemax, pełen dostęp do kolekcji nVOD nSeriale, PictureBox, nPremium VOD, dodatkowo w cenie abonamentu możemy otrzymać opcję Noc i Fun VOD. Zmianie ulega opcja dostępu do opcji multiroom. Stawki opłat za drugi dekoder i aktywację usługi będą podobne jak w przypadku innych promocji. W promocjach z opcją Multiroom Premium HD opłata za dekoder uzupełniający wynosi 0 zł. W promocji Full HD 15m opłata cykliczna za dekoder uzupełniający wynosi 20 zł miesięcznie.

Promocje Start HD oraz Świat HD recorder 24m z Internetem pozostają bez zmian.


Aktualizacja

Ze względu na ograniczoną ilość dekoderów Monsterbox HD w punktach sprzedaży, od 3 kwietnia 2012 roku platforma n wprowadza zmiany w ofertach Full HD 15m oraz All Inclusive 15m. W powyższych ofertach dostępnymi do sprzedaży dekoderami będą zarówno dekodery z serii DGCT jak również CLRA i DGCB.


W związku z powyższym zmianie uległy warunki promocji:


Full HD 15m prawdziwi koneserzy kina na dekoderze o największym dysku na rynku 1 TB, którego aktywacja wynosi jedynie 99 zł przez 15 miesięcy będą mieli dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, 31 kanałów w jakości HD, a dodatkowo także do kanałów Premium: HBO, nPremium, oraz kolekcji VOD nSeriale w cenie 99 zł miesięcznie.
Oferta będzie dostępna z opcją Multiroom Premium HD oraz Multiroom Standard HD, w której można użyć dekodery z serii DGCT, DGCB oraz CLRA.

Full HD 15m 01/04/2012
  • Czas trwania umowy: 15 miesięcy
  • Dostępne dekodery główne: nbox HDTV recorder + aktywacja TURBO 99 zł; Monsterbox HD 99 zł
  • bonament miesięczny: 99 zł


All Inclusive 15m to pełna oferta w wymiarze XXL za fantastyczną cenę 149 zł miesięcznie. Przez 15 miesięcy otrzymujemy dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, 34 kanałów w jakości HD a ponadto HBO, FilmBox, Cinemax, pełen dostęp do kolekcji nVOD nSeriale, PictureBox, nPremium VOD, dodatkowo w cenie abonamentu możemy otrzymać opcję Noc i Fun VOD. Oferta będzie dostępna z opcją Multiroom Premium HD oraz Multiroom Standard HD, w której można użyć dekodery z serii DGCT, DGCB oraz CLRA. Ceny i warunki opcji Multiroom ulegają zmianie.

All Inclusive 15m 01/04/2012
  • Czas trwania umowy: 15 miesięcy
  • Dostępne dekodery główne: nbox HDTV recorder + aktywacja TURBO 49 zł; Monsterbox HD 49 zł
  • Abonament miesięczny: 149 zł


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena COR-900 + Wide band LNB

Antena 90 cm Corab COR-900 z konwerterem Wide band marki...

279 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Antena Opticum AX1000+ LTE

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Opticum. Zaprojektowana specjalnie do...

69 zł Więcej...
reklama