reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„PSY – Zmiana Pana” w Czwórce

dodano: 2011-08-19 11:11 | aktualizacja: 2011-08-19 11:55
autor: Anita Dąbek | źródło: TV 4

TV4 TV 4 Czwórka 4 września 2011 roku o godz. 17.00 Czwórka rozpocznie emisje nowego programu „PSY – Zmiana Pana”, w którym znane osoby zamieniają się psami na jeden dzień, a ich zadaniem jest jak najlepsza opieka nad cudzym pupilem. Efekty starań opiekunów oceniać będzie Dorota Sumińska, znana - z programów telewizyjnych i radiowych oraz publikacji książkowych - ekspertka od zachowania zwierząt.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie dwie znane osoby zamieniają się swoimi psami. Każda z nich spędza z nowym pupilem jeden dzień, starając się połączyć swoje zwykłe obowiązki z opieką nad psem, którego nie zna. Musi mu zapewnić dzień pełen rozrywek, poznać jego przyzwyczajenia i dostosować swój  grafik do  potrzeb psa – słowem: być jak najlepszym opiekunem  dla powierzonego jej zwierzaka. Czy zawsze się to udaje? Czy wszyscy  jednakowo sprawdzają się w roli psiej niani?

Swoimi zwierzakami zamienią się w programie: Olga Borys, Maja Frykowska, Marysia Góralczyk, Sara May, Marian Kmita, Janusz Basałaj, Anna Powierza, Ewa Złotowska i Marek Frąckowiak.

Psim bohaterom głosu użycza Marek Grabie, widzom Czwórki znany jako niezrównany Doktor Dreyfus ze „Spadkobierców”.

O tym, która z gwiazd wywiązała  się lepiej z obowiązku opieki  nad cudzym psem zdecyduje ekspertka programu  Dorota Sumińska, znana m.in. z takich programów telewizyjnych jak „Zwierzowiec”  i „Między Kuchnią a Salonem” czy radiowych „Zwierzenia na cztery łapy” w I programie PR oraz „Wierzę w zwierzę” na antenie ToKFM.

Dorota Sumińska jest z wykształcenia weterynarzem. Praktykę prowadzi do dziś, jednak woli się określać jako etolog - specjalista od  zachowania zwierząt.

Swoją wiedzą dzieli się od lat publikując książki o zwierzętach („Szczęśliwy pies: porady lekarza weterynari”, „Szczęśliwy kot”, „Autobiografia na czterech łapach, czyli Historia jednej rodziny oraz psów, kotów, krów, koni, jeży, słoni, węży... i ich krewnych”, „Zwierz w łóżku” czy napisane wspólnie z Pawłem Siczyńskiem „Trudne tematy” i „Do serca przytul psa”).
Są to nie tylko poradniki dla właścicieli psów i kotów, ale i opowieści o jej życiu wśród zwierząt, których w jej domu było - i jest - zawsze bardzo dużo. W tej chwili w jej podwarszawskim domu mieszka z nią 8 psów i 11 kotów.

W pierwszym odcinku programu wystąpią Olga Borys i Maja Frykowska.

Aktorka Olga Borys jest posiadaczką 7-letniego buldożka francuskiego Freda. W programie  zamieni się psem z dziennikarką i aktorką Maja Frykowską - posiadaczką 5 letniej suczki Daisy.

Daisy jest nobliwą Jack Russel terrierką, która na co dzień wszędzie towarzyszy swojej pani. Jest słodka i nie sprawia  kłopotów. Natomiast Fred jest typowym przedstawicielem swojej rasy. Temperament  wręcz go rozsadza i zawsze robi to co chce, rzadziej to czego chce od niego jego pani.

Obie panie mają przed sobą trudne zadanie, obie mają  tego dnia wiele obowiązków zawodowych, z których nie mogły zrezygnować. Fred będzie musiał odwiedzić wernisaż fotografii, a Daisy pójdzie do teatru.
Czy można pogodzić pracę zawodową i opiekę nad psem? Już 4 września zobaczymy jak to się udało uczestniczkom pierwszego odcinka programu.

„PSY – Zmiana Pana”
Polska, 2011 r.
Premiera: 4 września 2011 r.
Emisja: Czwórka, niedziele, godz. 17.00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...