dodano: 2011-08-05 01:04 | aktualizacja:
2011-08-05 01:08
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 6 sierpnia 2011
Towarzyski (Kluby): Tianjin Teda vs. Real Madrid (12:45)
-
Nova Sports 2 (13E - Nova)
-
Sport TV (30W - TV Cabo/Meo)
2. Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. 1860 Munich (13:00)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Dynamo Dresden (13:00)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
3. Liga (Niemcy): Preussen Munster vs. Rot-Weiss Oberhausen (13:30)
-
WDR (19,2E - FTA/Analog)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Podbeskidzie Bielsko Biała (13:30)
-
CANAL+ Sport (13E - CYFRA+)
-
CANAL+ Sport HD (13E - CYFRA+)
-
Polsat Futbol (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Polsat Sport HD (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Retransmisja (15:45): CANAL+ Gol (13E - CYFRA+)
-
Retransmisja (20:15): CANAL+ Weekend (13E - CYFRA+)
League Two (Anglia): AFC Wimbledon vs. Bristol Rovers (13:45)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Sky UK)
-
Sky Sports 2 HD (28.2E - Sky UK)
Super Cup (Włochy): AC Milan vs. Internazionale (14:00)
-
Orange Sport Info (13E - CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP)
-
RAI Uno (13E - FTA/TivůSat)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Digital+)
-
CANAL+ Fútbol HD (19.2E - Digital+)
-
Digi Sport Czech/Slovak (1W - DigiTV)
-
Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
-
ESPN UK SD/HD (28.2E - Sky UK)
-
Nova Sports 1 (13E - Nova)
-
Nova Sports HD (13E - Nova)
-
Orange Sport France (19.2E - Orange, 13E - Bis/Orange, 5W - Bis/Orange)
-
Sport TV 2 (30W - TV Cabo/Meo)
-
SuperSport 1 (16E - DigitAlb)
-
SuperSport HD1 (16E - DigitAlb)
-
TRK Futbol (4.8E - Viaccess PC 2.6/4.0)
-
TV 10 Sweden (4.8E - Viasat)
-
Viasat Sport Norge (4.8E - Viasat)
Ligue 2 (Francja): Troyes vs. Monaco (14:30)
-
CFoot (19.2E - CanalSat)
Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Freiburg (15:30)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Wolfsburg (15:30)
-
NTV Plus Futbol 2 (36E - NTV Plus)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Hoffenheim (15:30)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Schalke 04 (15:30)
-
Eurosport 2 HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Eurosport 2 NEE (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
TRT 3 (42E - FTA)
-
TRT HD (42E - FTA/BISS/D-Smart)
-
Eurosport 2 Nordic (0.8W - Canal Digital)
-
Neo Sports (7W - ADD)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - NTV Plus)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Calcio 1 (13E - Sky Italia)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Sky Italia)
-
Sky Sport 2 HD Germany (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky SuperCalcio (13E - Sky Italia)
-
Sky SuperCalcio HD (13E - Sky Italia)
-
Sport 1 Nederland HD (23.5E - Canal Digitaal)
-
SuperSport 2 (16E - DigitAlb)
-
SuperSport HD2 (16E - DigitAlb)
-
TRK Futbol Plus (4.8E - Viaccess PC 2.6/4.0)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Kaiserslautern (15:30)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk (15:45)
-
CANAL+ Sport (13E - CYFRA+)
-
CANAL+ Sport HD (13E - CYFRA+)
-
Polsat Futbol (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Polsat Sport HD (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Retransmisja (18:00): CANAL+ Gol (13E - CYFRA+)
Superettan (Szwecja): Degerfor vs. Atvidaberg (16:00)
-
TV 4 Sport (4.8E - Viasat, 0.8W - Canal Digital)
Towarzyski (Kluby): Rangers vs. Chelsea (16:00)
-
Benfica TV (30W - Meo)
-
CANAL+ Extra 1 (0.8W - Canal Digital)
-
Digi Sport Czech/Slovak (1W - DigiTV)
-
Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
-
Retransmisja (18:15): Chelsea TV (10E - FTA)
-
Retransmisja (23:00): Premier Sports UK (28.5E - Sky UK)
Championship (Anglia): Brighton & H.A. vs. Doncaster Rovers (16:00)
-
SportKlub Polska (13E - CYFRA+/n)
-
Sport 1 Czech/Slovak (23.5E - CS Link/SkyLink, 0.8W - UPC Direct, 1W - DigiTV, 4W - T-Home)
-
Sport 1 Hungary (9E - Hello HD, 0.8W - UPC Direct, 1W - DigiTV, 4W - T-Home)
-
SportKlub Hrvatska (16E - Total TV)
-
SportKlub Serbia (16E - Total TV/Max TV)
Premier League (Szkocja): Dunfermline vs. Inverness CT (16:00)
-
SportKlub+ Serbia/Slovenija (16E - Total TV/Max TV)
-
Retransmisja (18:30): BBC Alba (28.2E - FTA)
Allsvenskan (Szwecja): Mjällby AIF vs. Malmö (16:00)
-
CANAL+ Extra 2 (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Canal Digital)
Premier League (Rosja): Anzhi vs. Tom' Tomsk (16:45)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - NTV Plus)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Zenit St Petersburg (16:45)
-
100 TV (60E - FTA)
-
NTV Plus Sport HD (36E - NTV Plus)
-
Sport Plus Russia (60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus/Trikolor)
-
Retransmisja (22:30): Polsat Sport Extra (13E - Cyfrowy Polsat)
Super Ligaen (Dania): SonderjyskE vs. AGF Arhus (17:00)
-
TV 2 Sport Denmark SD/HD (4.8E - Viasat)
NB I (Węgry): Vasas vs. Haladás (17:30)
-
Sport 1 Hungary (9E - Hello HD, 0.8W - UPC Direct, 1W - DigiTV, 4W - T-Home)
-
Sport 2 Czech (23.5E - CS Link/SkyLink, 0.8W - UPC Direct)
Super League (Szwajcaria): Basel vs. Sion (17:45)
-
SportKlub+ Serbia/Slovenija (16E - Total TV/Max TV)
Gambrinus Liga (Czechy): Sigma Olomouc vs. Baník Ostrava (18:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E - CS Link, 0.8W - UPC Direct, 1W - DigiTV)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Wisła Kraków (18:00)
-
CANAL+ Polska (13E - CYFRA+)
-
CANAL+ Polska HD (13E - CYFRA+)
-
Retransmisja (22:15): CANAL+ Gol (13E - CYFRA+)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. Gefle (18:00)
-
CANAL+ Extra 3 (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Fotboll Sweden (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Urheilu (0.8W - Canal Digital)
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Obolon Kyiv (18:00)
-
TRK Futbol (4.8E - Viaccess PC 2.6/4.0)
Towarzyski (Kluby): Tottenham Hotspur vs. Athletic Bilbao (18:15)
-
ITV 4 (28.2E - FTA)
-
ITV 4 HD (28.2E - Sky UK)
Championship (Anglia): Southampton vs. Leeds United (18:20)
-
SportKlub Polska (13E - CYFRA+/n)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Canal Digital)
-
Ring BG (45E - Vivacom, 39E - Bulsatcom, 31.5E - Pro TV, 23.5E - Satellite BG, 0.8W - Focus Sat)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Sky UK)
-
Sky Sports 2 HD (28.2E - Sky UK)
-
SportDigital.tv (19.2E - AustriaSat/Sky Deutschland, 9E - Kabelkiosk)
-
SportKlub Hrvatska (16E - Total TV)
-
SportKlub Serbia (16E - Total TV/Max TV)
Towarzyski (Kluby): Liverpool vs. Valencia (18:30)
-
Polsat Futbol (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Polsat Sport Extra (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Digi Sport Czech/Slovak (1W - DigiTV)
-
Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
-
ESPN UK SD/HD (28.2E - Sky UK)
-
TV 2 Sport Premier League 1 HD (4.8E - Viasat, 0.8W - Canal Digital)
-
TV 4 Sport (4.8E - Viasat, 0.8W - Canal Digital)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Nuremberg (18:30)
-
Eurosport 2 HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Eurosport 2 NEE (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
TRT 3 (42E - FTA)
-
TRT HD (42E - FTA/BISS/D-Smart)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Digital+)
-
CANAL+ Fútbol HD (19.2E - Digital+)
-
Eurosport 2 Nordic (0.8W - Canal Digital)
-
NTV Plus Futbol (36E - NTV Plus)
-
NTV Plus Futbol HD (36E - NTV Plus)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport 1 HD Germany (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sport 1 Nederland HD (23.5E - Canal Digitaal)
-
SuperSport 1 (16E - DigitAlb)
-
SuperSport HD1 (16E - DigitAlb)
-
Retransmisja (23:00): ESPN UK SD/HD (28.2E - Sky UK)
-
Retransmisja (8:00): Neo Sports (7W - ADD)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Groningen (18:45)
-
Eredivisie Live HD (23.5E - Canal Digitaal)
Premier League (Rosja): Kuban Krasnodar vs. Dinamo Moscow (19:00)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - NTV Plus)
Premier League (Rosja): Volga vs. Rostov (19:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - NTV Plus)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalist Kharkiv vs. Oleksandria (19:00)
-
2+2 (4.8E - FTA)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. AaB Aalborg (19:05)
-
TV 2 Sport Denmark SD/HD (4.8E - Viasat)
NB I (Węgry): Videoton Fehérvár vs. Diósgyör (20:00)
-
Sport 1 Hungary (9E - Hello HD, 0.8W - UPC Direct, 1W - DigiTV, 4W - T-Home)
-
Sport 2 Czech (23.5E - CS Link/SkyLink, 0.8W - UPC Direct)
Vyscha Liha (Ukraina): Chernomorets Odessa vs. Dnipro (20:00)
-
TRK Futbol (4.8E - Viaccess PC 2.6/4.0)
Towarzyski (Kluby): Benfica vs. Arsenal (20:45)
-
Direct 8 (19.2E - FTA)
-
ESPN UK SD/HD (28.2E - Sky UK)
-
Sport 1 Czech/Slovak (23.5E - CS Link/SkyLink, 0.8W - UPC Direct, 1W - DigiTV, 4W - T-Home)
-
Viasat Sport Norge (4.8E - Viasat)
-
Retransmisja (7.08 - 19:10): Orange Sport Info (13E - CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP)
Eredivisie (Holandia): VVV-Venlo vs. Utrecht (20:45)
-
Eredivisie Live HD (23.5E - Canal Digitaal)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Lorient (21:00)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ArenaSport 4 (39E - Bulsatcom)
-
Digi Sport Czech/Slovak (1W - DigiTV)
-
Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
-
Nelonen Pro 2 (4.8E - Viasat)
-
Nova Sports 1 (13E - Nova)
-
Nova Sports HD (13E - Nova)
-
Orange Sport France (19.2E - Orange, 13E - Bis/Orange, 5W - Bis/Orange)
-
Orange Sport HD France (19.2E & 13E & 5W - Orange)
-
SuperSport 5 (16E - DigitAlb)
-
Viasat Football Sweden SD/HD (4.8E - Viasat)
-
Viasat Fotboll Norge (4.8E - Viasat)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Lyon (21:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - CanalSat)
Ligue 1 (Francja): Ajaccio vs. Toulouse (21:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - CanalSat)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Valenciennes (21:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - CanalSat)
Ligue 1 (Francja): Montpelier vs. Auxerre (21:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - CanalSat)
Ligue 1 (Francja): Brest vs. Evian TG (21:00)
-
A la Carté 7 (19.2E - CanalSat)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Lille (21:00)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 3 (19.2E - CanalSat)
-
ArenaSport 3 (39E - Bulsatcom)
-
SuperSport 2 (16E - DigitAlb)
-
SuperSport HD2 (16E - DigitAlb)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Sochaux (21:00)
-
CANAL+ Sport (13E - CYFRA+)
-
CANAL+ Sport HD (13E - CYFRA+)
-
A la Carté 1 (19.2E - CanalSat)
-
ArenaSport 1 (39E - Bulsatcom & 16E - Max TV)
-
SuperSport 4 (16E - DigitAlb)
-
Retransmisja (0:15): CANAL+ Gol (13E - CYFRA+)
World Football Challenge (Kluby): Barcelona vs. Club América (22:00)
-
Sky Calcio 1 (13E - Sky Italia)
-
Sky Sport Italia 1 (13E - Sky Italia)
-
Sky SuperCalcio (13E - Sky Italia)
-
Sport TV 2 (30W - TV Cabo/Meo)
Série A (Brazylia): Palmeiras vs. Gremio (23:30)
-
SportKlub Polska (13E - CYFRA+/n)
-
ArenaSport 1 (39E - Bulsatcom & 16E - Max TV)
-
Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - NTV Plus)
-
TRK Futbol Plus (4.8E - Viaccess PC 2.6/4.0)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (Reprezentacje): Australia vs. Hiszpania (0:00)
-
Eurosport HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Eurosport PL (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Sky UK)
-
Eurosport France (19.2E - CanalSat)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Canal Digital)
-
Retransmisja (5:30): Eurosport 2 HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Retransmisja (5:30): Eurosport 2 NEE (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Retransmisja (5:30): Eurosport 2 Nordic (0.8W - Canal Digital)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (Reprezentacje): Ekwador vs. Kostaryka (0:00)
-
Eurosport 2 HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Eurosport 2 NEE (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Sky UK)
-
Eurosport 2 France (19.2E - CanalSat)
-
Eurosport 2 Germany (23.5E - Kabel Deutschland, 19.2E - Sky Deutschland)
-
Eurosport 2 Nordic (0.8W - Canal Digital)
-
Retransmisja (9:30): Eurosport HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Retransmisja (9:30): Eurosport PL (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Retransmisja (9:30): Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Retransmisja (9:30): Eurosport France (19.2E - CanalSat)
-
Retransmisja (9:30): Eurosport Nordic (0.8W - Canal Digital)
Primera División (Argentyna): Godoy Cruz vs. Vélez Sarsfield (0:10)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Digital+)
-
Nova Sports 2 (13E - Nova)
-
Retransmisja (2:15): SportKlub+ Polska (13E - n)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (Reprezentacje): Chorwacja vs. Gwatemala (3:00)
-
Retransmisja (11:00): Eurosport HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Retransmisja (11:00): Eurosport PL (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Retransmisja (11:00): Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Retransmisja (11:00): British Eurosport 2 (28.2E - Sky UK)
-
Retransmisja (11:00): Eurosport France (19.2E - CanalSat)
-
Retransmisja (11:00): Eurosport Nordic (0.8W - Canal Digital)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (Reprezentacje): Arabia Saudyjska vs. Nigeria (3:00)
-
Retransmisja (12:30): Eurosport HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Retransmisja (12:30): Eurosport PL (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Retransmisja (12:30): Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Retransmisja (12:30): British Eurosport 2 (28.2E - Sky UK)
-
Retransmisja (12:30): Eurosport France (19.2E - CanalSat)
-
Retransmisja (12:30): Eurosport Nordic (0.8W - Canal Digital)
Major League Soccer (USA): Real Salt Lake vs. New York Red Bulls (3:00)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Canal Digital)
-
Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
Major League Soccer (USA): L.A. Galaxy vs. FC Dallas (4:30)
-
ArenaSport 1 (39E - Bulsatcom & 16E - Max TV)
-
CANAL+ Fotboll Sweden (0.8W - Canal Digital)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Digital+)
-
CANAL+ Fútbol HD (19.2E - Digital+)
-
CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W - Canal Digital)
-
Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
-
SportDigital.tv (19.2E - AustriaSat/Sky Deutschland, 9E - Kabelkiosk)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.