dodano: 2011-03-11 13:52 | aktualizacja:
2011-03-11 13:53
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 12 marca 2011
Primera División (Argentyna): Olimpo BB vs. All Boys (1:15)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Anzhi vs. FK Krasnodar (12:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
2. Bundesliga (Niemcy): Fortuna Düsseldorf vs. Paderborn (13:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Union Berlin vs. Augsburg (13:00)
-
Conto TV 2 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Super Lig (Turcja): Karabukspor vs. Bursaspor (13:00)
-
CANAL+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
1. Lig (Turcja): Samsunspor vs. Tavsanli Linyitspor (13:00)
-
TRT 1 (42E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Cluj vs. Unirea Urziceni (13:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Lige (Serbia): Jagodina vs. Red Star Belgrade (13:00)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
FA Cup (Szkocja): St Mirren vs. Aberdeen (13:15)
-
BBC One Scotland (28.2E - FTA)
-
OSN Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
FA Cup (Anglia): Birmingham City vs. Bolton Wanderers (13:45)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Sport 1 Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 1 (7W - Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
CANAL+ Fútbol HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5)
-
Nelonen Pro (4.8E - Videoguard)
-
Nova Sport Bulgaria (45E & 39E & 16E - Videoguard/Bulcrypt/Irdeto 2/Cryptoworks)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 HD Russia (9E - DRE-Crypt)
-
Sport 1+ Germany (23.5E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
3. Liga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Kickers Offenbach (14:00)
-
HR Fernsehen (19.2E - FTA & analog)
3. Liga (Niemcy): Rot-Weiss Erfurt vs. Braunschweig (14:00)
-
HR Fernsehen (19.2E - FTA & analog)
A PFG (Bułgaria): Pirin Blagoevgrad vs. Litex Lovech (14:00)
-
bTV (57E - FTA/BISS)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Sevastopol (14:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Beta Ethniki (Grecja): Doxa Dramas vs. OFI Crete (14:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Kryliya Sovetov (14:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): Korona Kielce vs. Polonia Bytom (14:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Liga 1 (Rumunia): Targu Mures vs. Otelul Galati (14:45)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
NB I (Węgry): Vasas vs. Ujpest (15:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Serie B (Włochy): Torino vs. Livorno (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Ascoli vs. Atalanta (15:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Siena vs. Empoli (15:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Reggina vs. Triestina (15:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Novara vs. Sassuolo (15:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Grosseto vs. Pescara (15:00)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Vicenza (15:00)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Piacenza vs. Crotone (15:00)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Modena vs. Frosinone (15:00)
-
SKY Calcio 14 (13E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Buyuksehir vs. Eskisehirspor (15:00)
-
Digi Kanal (42E - FTA)
Premier League (Walia): Llanelli vs. Bangor City (15:10)
-
S4C Digital (28.2E - FTA)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Hamburg (15:30)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E - FTA)
-
Conn-X TV Sport 2 (39E - Videoguard)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany 2 HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRT HD (42E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hoffenheim vs. Borussia Dortmund (15:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Freiburg (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Nuremberg (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. Wiener Neustadt (16:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Championship (Anglia): Derby County vs. Swansea City (16:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Kryvbas (16:00)
-
Inter + (5E - BISS)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
Ligat Al (Izrael): Hapoel Tel Aviv vs. Bnei Sachnin (16:00)
-
The Israeli Network (9E - Viaccess PC 2.5)
Super League (Grecja): Panserraikos vs. Xanthi (16:15)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Asteras Tripolis vs. Olympiacos Volos (16:15)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Dinamo Moscow (16:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Nordsjćlland (17:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
A PFG (Bułgaria): Levski Sofia vs. Chernomorets Burgas (17:00)
-
bTV (57E - FTA/BISS)
Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. GKS Bełchatów (17:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
1. Division (Cypr): Olympiakos Nicosia vs. APOEL Nicosia (17:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Gambrinus Liga (Czechy): Viktoria Plzen vs. Sparta Prague (17:20)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
NB I (Węgry): Zalaegerszeg vs. Paks (17:30)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Liga Honra (Portugalia): Gil Vicente vs. Feirense (18:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Atlético Madrid (18:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 2 (7W - Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Futbol Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
CANAL+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Urheilu (0.8W - Conax)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Kluby): Aalesund vs. Molde (18:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Volyn Lutsk vs. Arsenal Kyiv (18:00)
-
2+2 (4W - FTA)
Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Kasimpasa (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Serie B (Włochy): Varese vs. Portogruaro (18:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Widzew Łódź (18:15)
-
CANAL+ Sport (13E - Seca 4)
-
CANAL+ Sport HD (13E - Seca 4)
FA Cup (Anglia): Manchester United vs. Arsenal (18:15)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
ITV 1 (28.2E - FTA)
-
ITV HD (28.5E - FTA)
-
Sport 1 Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Ulster TV (28.2E - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 1 (7W - Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Fútbol HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5)
-
Nelonen Pro 2 (4.8E - Videoguard)
-
Rossiya 2 (96.5E & 85.2E & 75E & 60E & 40E & 36E - Irdeto 2/Conax/BISS/Viaccess PC 2.6 & 3.0 & 4.0)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 HD Russia (9E - DRE-Crypt)
-
Sport TV 3 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
Bundesliga (Austria): Ried vs. Salzburg (18:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany 2 HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): Mattersburg vs. Kapfenberg (18:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Wacker Innsbruck (18:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Munchengladbach (18:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E - FTA)
-
Conn-X TV Sport 2 (39E - Videoguard)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany 1 HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRT HD (42E - Videoguard)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Panathinaikos (18:30)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Ligat Al (Izrael): Ironi Kiryat Shmona vs. Maccabi Tel Aviv (18:30)
-
The Israeli Network (9E - Viaccess PC 2.5)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. Excelsior '31 (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. FC Copenhagen (19:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Arles vs. Lorient (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lens vs. Toulouse (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +9 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Caen (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Auxerre (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Lyon (19:00)
-
CANAL+ Gol (13E - Seca 4)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Brest (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Dinamo Bucharest (19:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Liga (Portugalia): Rio Ave vs. Sporting Lisbon (19:15)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Dolce Sport 2 (39E - Videoguard)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 3)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk (19:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
NB I (Węgry): Ferencváros vs. Videoton Fehérvár (19:30)
-
Duna TV (0.8W - FTA)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. AZ Alkmaar (19:45)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Jupiler Pro League (Belgia): Lokeren vs. Lierse (20:00)
-
WDS TV (7W - FTA)
Jupiler Pro League (Belgia): Eupen vs. Anderlecht (20:00)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
Jupiler Pro League (Belgia): Racing Genk vs. Westerlo (20:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 0,8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Hércules (20:00)
-
CANAL+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 2 (7W - Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport Extra 1 (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Urheilu (0.8W - Conax)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Hajduk Split vs. RNK Split (20:10)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Prva Liga Telekom (Słowenia): Olimpija vs. Maribor (20:30)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Heerenveen (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Cesena vs. Juventus (20:45)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 1 (7W - Irdeto 2)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal+ Aitio (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Fútbol HD (19.2E - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Digi Sport Slovakia (1W - Nagravision 3)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 3 (30W - Nagravision 3)
-
SportDigital.tv (19.2E & 8W - Cryptoworks/Conax)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Primera División (Argentyna): Lanús vs. Gimnasia La Plata (21:00)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Vitória Guimarăes vs. Vitória Setubal (21:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Valencia (22:00)
-
CANAL+ Sport (13E - Seca 4)
-
CANAL+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 2 (7W - Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Urheilu (0.8W - Conax)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKAI Hellas (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
Paulista (Brazylia): Palmeiras vs. Săo Bernardo (22:30)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
Primera División (Argentyna): San Lorenzo vs. Boca Juniors (23:10)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
CANAL+ Fútbol 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Futbol Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.