reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

History: serial „Wszechświat” w 3D od marca w Polsce

dodano: 2011-01-19 10:07 | aktualizacja: 2011-01-19 12:37
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: History

History HISTORY zaprasza widzów do wspólnego odkrywania tajemnic Układu Słonecznego dzięki pierwszej produkcji w swoim kanale w wymiarze 3D – serialowi „Wszechświat - Siedem Tajemnic Układu Słonecznego” (The Universe – Seven Wonders of the Solar System). Premiera produkcji odbędzie się w marcu 2011 roku podczas specjalnego pokazu w Warszawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Wszechświat - Siedem Tajemnic Układu Słonecznego” to zastosowanie oryginalnej grafiki w celu zobrazowania ostatnich odkryć utrwalonych dzięki sondom kosmicznym oraz ukazania najwspanialszych zakątków Układu Słonecznego, takich jak łańcuchy górskie w pierścieniach Saturna; osławiona czerwona plama na Jowiszu oraz dowód na to, że wkrótce może powstać kolejna; wulkan, który spowodowałby wydłużenie odległości pomiędzy Los Angeles i San Francisco, gdyby znajdował się na Ziemi; oraz zdjęcia zrobione w największej jak do tej pory rozdzielczości obrazujące wypływy lawy na Marsie, które sugerują obecność czynnych wulkanów na tej planecie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pierwszego projektu w wymiarze 3D. „Wszechświat” jest pierwszym krokiem, który podjęliśmy, aby widzowie mogli „zanurzyć” się w oglądanych obrazach, dobrze się przy tym bawiąc - powiedział Tom Davidson, Dyrektor Zarządzający, AETN UK. - Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia postępu technologicznego, jakiego dokonali nasi partnerzy w Polsce i czekamy na zacieśnienie współpracy z nimi, by móc dostarczyć widzom niezapomnianych wrażeń z oglądania telewizji w domu.

Na świecie „Wszechświat” jest jednym z najwyżej ocenianych seriali HISTORY emitowanych w czasie największej oglądalności. „Siedem Tajemnic Układu Słonecznego” to premierowy odcinek bardzo wyczekiwanego 5. sezonu serialu, który będzie można obejrzeć na kanale HISTORY w najbliższych miesiącach.Szefem produkcji serialu ze strony HISTORY jest Carl. H. Lindhal. „Wszechświat” został wyprodukowany przez Flight 33 Productions dla HISTORY. Szefami produkcji są Louis C. Tarantino i Douglas J. Cohen.

AETN UK to spółka typu joint venture, której partnerami są A&E Television Network i BSkyB. Należą do niej kanały HISTORY, HISTORY HD, Bio, Bio HD, Crime & Investigation Network, Crime & Investigation Network HD oraz Military History. Kanały AETN są obecnie dostępne w ponad 150 krajach na całym świecie w 250 milionach gospodarstw domowych posiadających odbiornik telewizyjny i są nadawane w 25 językach.   


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...