dodano: 2010-11-10 16:27 | aktualizacja:
2010-11-10 16:28
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 12 listopada 2010
Copa Sudamericana (Kluby): Independiente vs. Tolima (1:30)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +9 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Victoria Branesti (13:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Seria B1 (Rumunia): Ceahlaul vs. Sageata Navodari (15:30)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Saturn vs. Amkar Perm (16:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
NB I (Węgry): MTK Budapest vs. Lombard Pápa (17:00)
-
Sport M (0.8W - Conax/Cryptoworks/Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Fotruna Düsseldorf vs. Rot-Weiss Oberhausen (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Augsburg (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Erzgebirge Aue (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Obolon Kyiv vs. Metalurg Donetsk (18:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Tippeligaen (Norwegia): Fredrikstad vs. Lřv Ham (18:00)
-
NRK 2 (0.8W - Conax/Videoguard)
Gambrinus Liga (Czechy): Slavia Prague vs. Baník Ostrava (18:15)
-
Nova TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
Erste Liga (Austria): Gratkorn vs. St Pölten (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. SV Grödig (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Admira vs. WAC/St Andrä (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Hartberg vs. Altach (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Eerste Divisie (Holandia): Helmond Sport vs. RKC Waalwijk (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
NB I (Węgry): Györ vs. Videoton Fehérvár (19:00)
-
Duna TV (0.8W - FTA)
Super Lig (Turcja): Konyaspor vs. Kayserispor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Astra Ploiesti (19:30)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Legia Warszawa (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Ekstraklasa (Polska): Widzew Łódź vs. Cracovia Kraków (20:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Azjatycka Liga Mistrzów (Kluby): WAC Casablanca vs. Club Africain (20:00)
-
Nessma TV (26E & 7W - FTA)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
3. Liga (Niemcy): Kickers Offenbach vs. Braunschweig (20:15)
-
HR Fernsehen (19.2E - FTA & analog)
Erste Liga (Austria): First Vienna vs. FC Lustenau (20:30)
-
TW 1 - ORF Sport Plus (19.2E - FTA)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Hamburg (20:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
TRT 3 (42E - FTA)
-
Idman TV (42E - FTA/BISS)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol HD (19.2E - Nagravision 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany 1 HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TRT HD (42E - Videoguard)
Championship (Anglia): Preston N.E. vs. Hull City (20:45)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SportDigital.tv (19.2E & 8W - Cryptoworks/Conax)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Willem II vs. De Graafschap (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Liga Adelante (Hiszpania): Villarreal "B" vs. Numancia (21:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Nacional Madeira vs. Marítimo (21:15)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.