reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pogromcy brudu” w Zone Reality

dodano: 2010-05-17 15:00 | aktualizacja: 2010-05-17 16:29
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Zone

Zone Reality Logo Tematyczny kanał telewizyjny Zone Reality, emitujący reality shows,telenowele oraz filmy dokumentalne, Przygotował dla swoich widzów specjalną ofertę programową na czerwiec 2010 r. W jej skład wchodzą dwa premierowe seriale: "Pogromcy brudu", "Lotnisko" oraz program dokumentalny: " Zgubić wagę, zmienić życie".Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premiera serialu: "Pogromcy brudu"
Podwójne odcinki we wtorki i w środy
Od wtorku 8 czerwca br. o godz. 15:00 i o północy

W tym całkiem nowym serialu obserwujemy codzienne życie pracowników służb porządkowych w różnych zakątkach Wielkiej Brytanii – od brygad zajmujących się sprzątaniem trudno dostępnych miejsc i eliminacją toksycznych zanieczyszczeń, poprzez dezynsektorów, aż po ekipy czyszczące kanalizację. Towarzyszymy również inspektorom sanitarnym kontrolującym restauracje i podglądamy pracę zaufanych śmieciarzy, którzy opróżniają nasze kosze. Ten serial w realistyczny sposób pokazuje odrażające, nieprzyjemne i wstrząsające przykłady tego, z czym na co dzień stykają się pracownicy angielskich służb porządkowych. Dzięki serialowi „Pogromcy brudu” poznacie nietuzinkowe osoby wykonujące pracę, której nie znosicie.

Premiera serialu: "Lotnisko"
Podwójne odcinki w środy i w czwartki
Od środy 9 czerwca br. o godz. 18:00

Ten serial dokumentalny śledzi wszystko, co się dzieje na londyńskim Heathrow – najruchliwszym międzynarodowym lotnisku na świecie. Po raz pierwszy pozwolono ekipie filmowej wejść do takich zakątków Heathrow, w których jeszcze nigdy nie gościła kamera telewizyjna. Jesteśmy świadkami rozmaitych sytuacji, które zdarzają się w tym porcie lotniczym – podglądamy Joan Collins, która pędzi, by zdążyć na samolot oraz urzędników celnych przesłuchujących pasażera podejrzanego o przemyt narkotyków. Ten wysokiej jakości serial został wyprodukowany przez telewizję BBC.

Premiera programu: " Zgubić wagę, zmienić życie"
W poniedziałki od 21 czerwca br. o godz. 18:00

Amanda Hamilton prowadzi specjalistyczne ośrodki detoksykacji organizmu i leczenia otyłości, a jej metody przyniosły wspaniałe rezultaty. W tym serialu dokumentalnym Amanda poprowadzi pięciodniowy detoks dla pięciorga zatroskanych i zakompleksionych uczestników. Chciałaby zmienić nie tylko ich figurę, lecz także podejście do życia, tak aby osiągnięte efekty nie były jedynie chwilowe, lecz utrzymywały się przez długi czas.

Strać niewiele, zyskaj wiele. W tym wyjątkowym programie poświęconym zdrowemu stylowi życia pięcioro uczestników próbuje oczyścić swoje ciała i umysły, korzystając z pomocy zespołu dietetyków i terapeutów. Nadchodzące lato i świadomość, że trzeba będzie odsłonić trochę więcej ciała, dla wielu osób co roku stanowi impuls do zmiany diety.

Dla pięciorga ochotników, z których każdy jest niezadowolony ze swojego wyglądu, tegoroczne lato wiąże się z czymś więcej niż tylko z rozpoczęciem diety odchudzającej. W ich przypadku konieczne jest zarówno fizyczne, jak i emocjonalne oczyszczenie.

Czy uda im się pomyślnie przejść odtruwanie i uzyskać zdrowszy wygląd? Z pomocą Amandy i dzięki własnej determinacji próbują stawić czoło temu wyzwaniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...