dodano: 2010-05-14 14:17 | aktualizacja:
2010-05-15 02:35
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 16 maja 2010
Major League Soccer (USA): Columbus Crew vs. Chivas USA (1:30)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Kubok Rossii (Rosja): Siber vs. Zenit St Petersburg (12:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga Adelante (Hiszpania): Elche vs. Celta Vigo (12:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Poli Iasi (14:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
League Two (Anglia): Dagenham & Redbridge vs. Morecambe (14:30)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Siena vs. Internazionale (15:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Roma (15:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Palermo (15:00)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Bologna (15:00)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Catania vs. Genoa (15:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Napoli (15:00)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
Serie A (Włochy): Bari vs. Fiorentina (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Parma vs. Livorno (15:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Crotone vs. Mantova (15:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Molde vs. Haugesund (16:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Vĺlerenga vs. Aalesund (16:00)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
Second Division (Szkocja): Brechin City vs. Cowdenbeath (16:00)
-
BBC Alba (28.2E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Vaslui (16:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super League (Szwajcaria): Young Boys vs. Basel (16:15)
-
Al Jazeera Sport +9 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
HD Suisse (13E - Viaccess PC 2.6)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
Stiegl Cup (Austria): Wiener Neustadt vs. Sturm Graz (16:30)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ORF 1 HD (19.2E - Cryptoworks)
Allsvenskan (Szwecja): Kalmar vs. Helsingborg (17:00)
-
Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
Liga Adelante (Hiszpania): Numancia vs. Rayo Vallecano (17:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
NB I (Węgry): Haladás vs. Zalaegerszeg (17:30)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Nuremberg (18:00)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
ARD Das Erste (19.2E & 13E - FTA)
-
ARD Das Erste HD (19.2E - FTA)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:15): Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
Blue Square Premier (Anglia): Oxford United vs. York City (18:00)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): Gefle vs. IFK Gotenberg (18:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): GAIS vs. Elfsborg (18:00)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Strřmsgodset vs. Stabćk (18:00)
-
TV 2 Sport 5 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Start vs. Kongsvinger (18:00)
-
TV 2 Sport 4 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Sandefjord vs. Viking (18:00)
-
TV 2 Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Odd-Grenland vs. Tromsř (18:00)
-
TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Hřnefoss (18:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. Aris Thessaloniki (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Ceahlaul (18:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Real Madrid (19:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Barcelona vs. Valladolid (19:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Towarzyski (Reprezentacje): Meksyk vs. Chile (19:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Tenerife (19:00)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Sporting Gijón (19:00)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Osasuna vs. Xerez (19:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Lillestrřm (20:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Universitatea Craiova (20:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
1. Liga (Polska): Górnik Zabrze vs. Stal Stalowa Wola (20:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. AEK Athens (20:15)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Jupiler Pro League (Belgia): Sint-Truiden vs. Racing Genk (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
Série A (Brazylia): Gręmio vs. Corinthians (21:00)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Primera División (Argentyna): Huracán vs. Argentinos Jnrs (21:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Série A (Brazylia): Vasco da Gama vs. Palmeiras (23:30)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Tigre (23:30)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.