dodano: 2010-04-01 12:46 | aktualizacja:
2010-04-02 15:19
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 3 kwietnia 2010
Premier League (Rosja): Amkar Perm vs. Siber (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Zenit St Petersburg (12:00) -
mecz został przełożony!!
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Piervyj Kanał Europe (13E - FTA)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Liga Vitalis (Portugalia): Fátima vs. Portimonense (12:15)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Duisburg (13:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Union Berlin vs. Karlsruher (13:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Setanta Sports Cup (Irlandia): Bohemians vs. Linfield (13:30)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): FC International vs. Rapid Bucharest (13:30)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Chelsea (13:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Lider TV (36E & 13E - FTA/RAS)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Sky 3D (28.2E - Videoguard)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Vyscha Liha (Ukraina): Zorya vs. Dynamo Kyiv (14:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Inter + (5E - BISS)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
Premier League (Rosja): Anzhi vs. Alania (14:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): Piast Gliwice vs. Korona Kielce (14:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Bologna (15:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. AC Milan (15:00)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Lazio vs. Napoli (15:00)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Viasat Sport Sweden (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Bari vs. Roma (15:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Parma vs. Fiorentina (15:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Sampdoria (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Livorno (15:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Siena (15:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
NB I (Węgry): Haladás vs. Ujpest (15:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Bayer Leverkusen (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Bochum (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Mainz 05 (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Bayern Munich (15:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:00): ESPN UK (28,2E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Munchengladbach (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Werder Bremen (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. FC Timisoara (15:30)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Szkocja): Rangers vs. Hamilton Academical (16:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Stoke City vs. Hull City (16:00)
-
Retransmisja (20:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Wolves (16:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (16:55): Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (17:00): Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
Premier League (Anglia): Sunderland vs. Tottenham Hotspur (16:00)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
OSN Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Kryvbas (16:00)
-
Inter + (5E - BISS)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Aston Villa (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
OSN ShowMovies Kids (7W - Irdeto 2)
Championship (Anglia): Doncaster Rovers vs. Plymouth Argyle (16:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Premier League (Szkocja): St Mirren vs. Hearts (16:00)
-
Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Wisła Kraków (16:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Rostov (16:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): Zagłębie Lubin vs. Lechia Gdańsk (17:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
NB I (Węgry): Ferencváros vs. Kaposvár (17:30)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Ried vs. LASK Linz (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. Kapfenberg (18:00)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Austria Kärnten (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (00:00): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Málaga (18:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Obolon Kyiv vs. Shakhtar Donetsk (18:00)
-
Inter + (5E - BISS)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Antalyaspor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Liga Adelante (Hiszpania): Las Palmas vs. Cartagena (18:00)
-
TV Canaria Islands (30W - BISS)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Alba Iulia (18:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Championship (Anglia): Cardiff City vs. Swansea City (18:20)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Burnley vs. Manchester City (18:30)
-
Idman TV (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Hertha Berlin (18:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Eredivisie (Holandia): VVV-Venlo vs. Twente (18:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Catania vs. Palermo (19:00)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Legia Warszawa (19:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Nancy (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Lorient (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Sochaux (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Lyon (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Le Mans (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Lille (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Académica vs. Uniăo Leiria (19:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Śląsk Wrocław (19:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. Utrecht (19:45)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. RKC Waalwijk (19:45)
-
Retransmisja (22:00): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Groningen (19:45)
-
Retransmisja (23:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Barcelona vs. Athletic Bilbao (20:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 4 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Jupiler Pro League (Belgia): Anderlecht vs. Cercle Brugge (20:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Gloria Bistrita (20:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Sparta Rotterdam (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Juventus (21:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Rustavi 2 (42E - FTA/BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Montpelier vs. Monaco (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Orange Sport France HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
Paulista (Brazylia): Palmeiras vs. Oeste (21:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Sport Italia 2 (12,5W - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Marítimo (21:15)
-
OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Tenerife (22:00)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 4 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.