dodano: 2010-02-18 13:01 | aktualizacja:
2010-02-18 13:09
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 20 lutego 2010
Primera División (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Independiente (1:10)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
Liga Vitalis (Portugalia): Oliveirense vs. Beira Mar (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Liga Vitalis (Portugalia): Feirense vs. Santa Clara (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
1. Lig (Turcja): Bucaspor vs. Kartalspor (12:30)
-
D Spor (42E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Alemannia Aachen (13:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Augsburg (13:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Championship (Albania): Flamurtari vs. Kastrioti (13:00)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Premier League (Anglia): Everton vs. Manchester United (13:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
Premier League (Szkocja): St Johnstone vs. Rangers (13:45)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
OSN Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Torino vs. Salernitana (14:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Cesena (14:00)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
RAI International Asia (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cittadella vs. Reggina (14:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Gallipoli vs. Vicenza (14:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Beta Ethniki (Grecja): Panaitolikos vs. Anagennisi (14:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
NB I (Węgry): Ferencváros vs. Haladás (15:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Hannover 96 (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Stuttgart (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Bochum (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Bayern Munich (15:30)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Levadiakos (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Kavala vs. Xanthi (15:45)
-
SKAI Hellas (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Hull City (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
OSN ShowMovies Kids (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Wolves vs. Chelsea (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Prima Cool (23,5E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Sunderland (16:00)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
OSN Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (18:00): SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Dundee United (16:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
OSN Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Hajduk Split vs. Slaven Koprivnica (16:00)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Championship (Anglia): Nottingham Forest vs. Middlesbrough (16:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Motherwell vs. Hibernian (16:00)
-
Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)
Serie B (Włochy): Piacenza vs. Albinoleffe (16:15)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Ancona vs. Padova (16:15)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Empoli (16:15)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Modena vs. Grosseto (16:15)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Sassuolo (16:15)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
NB I (Węgry): Ujpest vs. Györ (17:30)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. Mattersburg (18:00)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (13:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (11:35): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Bundesliga (Austria): Kapfenberg vs. Ried (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Austria Kärnten (18:00)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruńa vs. Xerez (18:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Udinese (18:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
Super League (Grecja): Ergotelis vs. Olympiacos (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
1. Division (Cypr): APOEL Nicosia vs. Nea Salamis (18:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Portsmouth vs. Stoke City (18:30)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. Utrecht (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Buyuksehir (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Boulogne vs. Le Mans (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Valenciennes (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lens vs. Monaco (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Lorient (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Montpelier (19:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
Eredivisie (Holandia): VVV-Venlo vs. AZ Alkmaar (19:45)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): RKC Waalwijk vs. Heerenveen (19:45)
-
Retransmisja (22:00): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Barcelona vs. Racing Santander (20:00)
-
Canal+ Polska (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 4 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Jupiler Pro League (Belgia): AA Gent vs. Sint-Truiden (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Mineiro (Brazylia): América MG vs. Cruzeiro (20:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Vitória Guimarăes vs. Leixőes (20:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Sampdoria (20:45)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 3 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Groningen (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Toulouse (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Orange Sport France HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Mallorca vs. Sevilla (22:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SKAI Hellas (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 4 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Super Liga (Portugalia): Olhanense vs. Sporting Lisbon (22:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
OSN Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 3)
-
RTP Madeira (30W - Nagravision 3)
-
SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Paulista (Brazylia): Corinthians vs. Rio Branco (22:30)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Sport Italia 2 (12,5W - FTA)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Primera División (Argentyna): Newell's Old Boys vs. Lanús (23:10)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.