dodano: 2009-10-21 11:02 | aktualizacja:
2009-10-21 11:17
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 22 października 2009
Copa Sudamericana (Kluby): Cerro Porteno vs. Botafogo (1:50)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Série A (Brazylia): Santo André vs. Palmeiras (1:50)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
UEFA Liga Europy (Kluby): Austria Vienna vs. Werder Bremen (19:00)
-
Polsat Futbol 1 (13E - Nagravision 3)
-
Sat.1 Austria (19.2E - FTA)
-
Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog)
-
Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): Salzburg vs. Levski Sofia (19:00)
-
Pro.bg (16E & 0.8W - Cryptoworks/Conax)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): PSV Eindhoven vs. FC Copenhagen (19:00)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Club Brugge vs. Partizan Belgrade (19:00)
-
B92 (16E - Codicrypt)
UEFA Liga Europy (Kluby): Shakhtar Donetsk vs. Toulouse (19:00)
-
Polsat Futbol 4 (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): Sparta Prague vs. CFR Cluj (19:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
UEFA Liga Europy (Kluby): Lazio vs. Villarreal (19:00)
-
Polsat Futbol 2 (13E - Nagravision 3)
-
ITV 4 (28.2E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TeleCinco (19,2E & 30W - Nagravision 3)
UEFA Liga Europy (Kluby): Benfica vs. Everton (19:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Polsat Sport HD (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SIC (30W - Nagravision 3)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Steaua Bucharest vs. Fenerbahçe (19:00)
-
Polsat Futbol 3 (13E - Nagravision 3)
-
TNT Turkey (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
EuroFutbol (42E - VideoGuard)
-
Pro TV Romania (39E & 5E & 1W & 4W - Videoguard/PowerVu/Nagravision 2)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Sheriff Tiraspol vs. Twente (19:00)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Pro TV Chisinau (0,8W - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Athletic Bilbao vs. Nacional Madeira (19:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
UEFA Liga Europy (Kluby): BATE Borisov vs. AEK Athens (19:00)
-
ANT 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League Reserves (Anglia): Manchester United vs. Blackburn Rovers (20:00)
-
MU TV (28.2E - Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): Panathinaikos vs. Sturm Graz (21:05)
-
ANT 1 (13E - Irdeto 2)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): CSKA Sofia vs. Basel (21:05)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
UEFA Liga Europy (Kluby): Hertha Berlin vs. Heerenveen (21:05)
-
Polsat Futbol 4 (13E - Nagravision 3)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): Hapoel Tel Aviv vs. Rapid Vienna (21:05)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Celtic vs. Hamburg (21:05)
-
TV 4 (13E - Nagravision 3/Seca 4)
-
ITV 4 (28.2E - FTA)
-
Sat.1 Austria (19.2E - FTA)
-
Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog)
-
Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
3e Ireland (28,5E - Videoguard)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Ajax vs. Dinamo Zagreb (21:05)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Polsat Sport HD (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
UEFA Liga Europy (Kluby): Lille vs. Genoa (21:05)
-
Polsat Futbol 1 (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
W9 (19.2E & 13E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
UEFA Liga Europy (Kluby): Fulham vs. Roma (21:05)
-
Polsat Futbol 2 (13E - Nagravision 3)
-
Five (28.2E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Valencia vs. Slavia Prague (21:05)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): FC Timisoara vs. Anderlecht (21:05)
-
AB3 (13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5 & 3.0)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
UEFA Liga Europy (Kluby): Galatasaray vs. Dinamo Bucharest (21:05)
-
Polsat Futbol 3 (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
EuroFutbol (42E - VideoGuard)
-
HD Smart (42E - Videoguard)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
Pro TV Romania (39E & 5E & 1W & 4W - Videoguard/PowerVu/Nagravision 2)
UEFA Liga Europy (Kluby): Ventspils vs. Sporting Lisbon (21:05)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Copa Sudamericana (Kluby): River Plate URU vs. San Lorenzo (23:30)
-
Sport Italia 2 (12,5W - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.