dodano: 2009-08-15 22:01 | aktualizacja:
2009-08-16 10:14
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 16 sierpnia 2009
Primera División (Meksyk): Monterrey vs. Toluca (0:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Série B (Brazylia): Ipatinga vs. América RN (2:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Querétaro (2:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Primera División (Meksyk): San Luis vs. Pachuca (3:45)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Zenit St Petersburg (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Seria B1 (Rumunia): Dunarea Giurgiu vs. Farul Constanta (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Kuban Krasnodar (10:30)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:40): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Khimki vs. Kryliya Sovetov (12:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Allsvenskan (Szwecja): IFK Gotenberg vs. Helsingborg (12:30)
-
Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Ajax (12:30)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:50): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Arminia Bielefeld (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Rot-Weiss Oberhausen (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Kaiserslautern (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
1. Liga (Polska): Górnik Zabrze vs. GKS GieKSa Katowice (13:45)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
Ligaen 1 (Dania): AB Copenhagen vs. Lyngby (13:45)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Silkeborg vs. Esbjerg (14:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. CSKA Moscow (14:00)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (00:55): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Birmingham City (14:30)
-
Sitel (16E - FTA)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (18:15): Sky Sport 2 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. Feyenoord (14:30)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:40): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Premier League (Rosja): Saturn vs. Spartak Nalchik (14:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. VVV-Venlo (14:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (19:10): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. NEC Nijmegen (14:30)
-
Retransmisja (17:00): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Hertha Berlin (15:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 1 (42E & 7E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
Super Ligaen (Dania): Randers vs. Brøndby (16:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): Køge vs. Nordsjælland (16:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Groningen vs. NAC Breda (16:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (22:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
A PFG (Bułgaria): Cherno More vs. Sliven (16:30)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Terek Grozny (16:45)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Liverpool (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Lider TV (36E & 13E - FTA/RAS)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Tele Deporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:45): Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
Ligue 1 (Francja): Boulogne vs. Grenoble (17:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Rennes (17:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. Pandurii (17:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Allsvenskan (Szwecja): Brommapojkarna vs. Trelleborg (17:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Bochum (17:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 1 (42E & 7E - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
NB I (Węgry): Ujpest vs. Lombard Pápa (17:30)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super Lige (Serbia): Hajduk Kula vs. Vojvodina (17:30)
-
RTS Sat (13E & 5W - FTA)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Strømsgodset (18:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Sandefjord vs. Lyn Oslo (18:00)
-
TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Start vs. Fredrikstad (18:00)
-
TV 2 Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Aalesund vs. Odd-Grenland (18:00)
-
TV 2 Sport 4 Norge (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. FC Brasov (18:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. Pirin Blagoevgrad (18:30)
-
Pro.bg (16E & 0.8W - Cryptoworks/Conax)
Ekstraklasa (Polska): Lechia Gdańsk vs. Odra Wodzisław (18:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Super Liga (Portugalia): Paços Ferreira vs. FC Porto (19:00)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. FC Moscow (19:00)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Rostov vs. Dinamo Moscow (19:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Primera División (Meksyk): Pumas UNAM vs. Tigres UANL (19:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Polonia Warszawa (19:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Urziceni (19:45)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Tippeligaen (Norwegia): Vålerenga vs. Lillestrøm (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Sivasspor (20:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Dinamo Zagreb vs. Osijek (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Coppa Italia (Włochy): Sampdoria vs. Lecce (20:30)
-
Conto TV 3 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Coppa Italia (Włochy): Napoli vs. Salernitana (20:30)
-
Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Jupiler League (Belgia): Charleroi vs. Germinal Beerschot (20:30)
-
SportKlub Polska (0,8W & 4W - FTA)
-
SportKlub Romania (0.8W - FTA)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub+ Polska (0,8W & 4W - FTA)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Lille (21:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Nessma TV (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport N (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (00:10): Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Série A (Brazylia): Grêmio vs. Flamengo (21:00)
-
SportKlub+ Polska (0,8W & 4W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
-
Retransmisja (23:30): SportKlub Polska (0,8W & 4W - FTA)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub Romania (0.8W - FTA)
-
Retransmisja (23:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Super Liga (Portugalia): Benfica vs. Marítimo (21:15)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Supercopa (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Barcelona (22:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
-
Abu Dhabi Sports 1 (26E & 13E & 7W - FTA)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
TVE La Primera (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.