dodano: 2009-08-13 12:50 | aktualizacja:
2009-08-14 08:37
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 14 sierpnia 2009
Liga 1 (Rumunia): Alba Iulia vs. Poli Iasi (17:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Sofia vs. Sportist Svoge (17:00)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Arka Gdynia (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
2. Bundesliga (Niemcy): Paderborn vs. Karlsruher (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. FSV Frankfurt (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Veikkausliiga (Finlandia): Inter Turku vs. KuPS Kuopio (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
1. Liga (Polska): Widzew Łódź vs. ŁKS Łódź (19:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
Afrykańska Liga Mistrzów (Kluby): Al Hilal vs. Kano Pillars (19:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Haladás (19:00)
-
Duna I (13E - FTA & analog)
Afrykańska Liga Mistrzów (Kluby): Harras Al Hodoud vs. Stade Malien (19:30)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): FC Timisoara vs. Rapid Bucharest (19:30)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Towarzyski (Kluby): Sporting Gijón vs. Las Palmas (19:45)
-
RTPA Internacional (30W - FTA)
Eerste Divisie (Holandia): De Graafschap vs. FC Eindhoven (20:00)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Śląsk Wrocław vs. Polonia Bytom (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Trofeo TIM Triangular (Kluby): AC Milan vs. Inter Mediolan vs. Juventus (20:30)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Energie Cottbus (20:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Ligue 2 (Francja): Nantes vs. Clermont Foot (20:30)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
Ligue 2 (Francja): Le Havre vs. Stade Brestois (20:30)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 2 (Francja): Metz vs. Istres (20:30)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Coppa Italia (Włochy): Livorno vs. Torino (20:30)
-
Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Puchar seniorów (Irlandia): Dundalk vs. Bohemians (20:45)
-
TG 4 (28.2E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Leixões vs. Belenenses (21:15)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Towarzyski (Kluby): Sevilla vs. Valencia (22:00)
-
Andalucía TV (19.2E & 30W - FTA)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.