dodano: 2009-07-21 16:50 | aktualizacja:
2009-07-22 17:02
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 23 lipca 2009
Towarzyski (Kluby): AC Milan vs. Club América (1:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Série A (Brazylia): Goiás vs. Palmeiras (2:50)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Karabakh vs. Rosenborg (17:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Petrovac vs. Anorthosis Famagusta (17:00)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
UEFA Liga Europejska (Kluby): MTZ-RIPO vs. Metalurg Donetsk (17:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Gandzasar vs. NAC Breda (17:30)
-
Armenia TV (36E - FTA)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Flora Talinn vs. Brøndby (17:45)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Slaven Koprivnica vs. Milano (19:00)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Iskra-Stal vs. Cherno More (19:00)
-
Pro.bg (16E & 0.8W - Cryptoworks/Conax)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Tromosø vs. Dinamo Minsk (19:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Galatasaray vs. Tobol (20:00)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Orlando Pirates vs. Kaizer Chiefs (20:15)
-
Abu Dhabi Sports 2 (26E & 13E & 7W - FTA)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Siroki Brijeg vs. Sturm Graz (20:15)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Vllaznia vs. Rapid Vienna (20:15)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Slavia Sarajewo vs. AaB Aalborg (20:15)
-
RTRS (16E - Videoguard)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Red Star Belgrade vs. Rudar Velenje (20:30)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Helsingborg vs. Zestaponi (20:45)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
UEFA Liga Europejska (Kluby): Rijeka vs. Differdange (21:05)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Kluby): FC Porto vs. Dinamo Bucharest (22:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.