dodano: 2009-03-11 17:51 | aktualizacja:
2009-03-11 17:55
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 13 marca 2009
Paulista 2009 (Brazylia): São Paulo vs. Mirassol (1:45)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
A PFG (Bułgaria): Pirin Blagoevgrad vs. Lokomotiv Sofia (14:30)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. ŁKS Łódź (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. FSV Frankfurt (18:00)
-
Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Koblenz (18:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Rot-Weiss Ahlen (18:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): Admira vs. Vocklabruck (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. Austria Vienna (AM) (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): DSV Leoben vs. Gratkorn (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): Salzburg vs. Weiner Neustadt (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): SV Grödig vs. SKN St Pölten (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Pandurii (18:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Lviv (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Kocaelispor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Serie B (Włochy): Ascoli vs. Piacenza (19:00)
-
Dahlia Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
NB I (Węgry): Haladás vs. Ujpest (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Rapid Bucharest (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Legia Warszawa (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Schalke 04 (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Kanal 24 (42E - FTA/BISS)
-
Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. SV Ried (20:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Ligue 2 (Francja): Lens vs. Ajaccio (20:30)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
Ligue 2 (Francja): Sedan vs. Metz (20:30)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 2 (Francja): Troyes vs. Angers (20:30)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Jupiler League (Belgia): KV Mechelen vs. Anderlecht (20:30)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): Groningen vs. Roda JC (20:45)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie B (Włochy): Empoli vs. Parma (21:00)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Premier League (Irlandia): Shamrock Rovers vs. Sligo Rovers (21:05)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Paços Ferreira vs. Leixões (21:30)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.