dodano: 2009-03-06 17:36 | aktualizacja:
2009-03-08 12:27
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 8 marca 2009
Primera División (Argentyna): Colón Santa Fé vs. Banfield (0:30)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Sofia vs. Minyor Pernik (11:30)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. Ajax (12:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Super Lige (Serbia): Vojvodina vs. OFK Belgrade (13:15)
-
RTS Sat (13E & 5W - FTA)
2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. 1860 Munich (14:00)
-
Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Augsburg (14:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Wehen (14:00)
-
Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Alemannia Aachen (14:00)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Rot-Weiss Oberhausen (14:00)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. OB Odense (14:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
3. Liga (Niemcy): Union Berlin vs. Dynamo Dresden (14:00)
-
MDR (19.2E - FTA & Analog)
-
RBB Berlin/Brandenburg (19.2E - FTA & Analog)
FA Cup (Anglia): Arsenal vs. Burnley (14:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. Feyenoord (14:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. AZ Alkmaar (14:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Napoli vs. Lazio (15:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Cagliari (15:00)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Bologna vs. Sampdoria (15:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Lecce vs. Reggina (15:00)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Catania vs. Siena (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Palermo (15:00)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
RTRS (16E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Atalanta (15:00)
-
OBN (4W - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. Rapid Vienna (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
FA Cup (Szkocja): Rangers vs. Hamilton Academical (16:00)
-
BBC One Scotland (28.2E - FTA)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. Nordsjælland (16:05)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Jagiellonia Białystok (16:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Auxerre (17:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Ligue 1 (Francja): Le Havre vs. Sochaux (17:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Eintracht Frankfurt (17:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Bochum (17:00)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Federalna TV (16E - Videoguard)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Odra Wodzisław (17:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
FA Cup (Anglia): Everton vs. Middlesbrough (17:00)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Numancia vs. Valencia (17:00)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Osasuna vs. Sporting Gijón (17:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruña vs. Racing Santander (17:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Valladolid (17:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Mallorca vs. Real Betis (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
1. Division (Cypr): Anorthosis Famagusta vs. APOEL Nicosia (17:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Super League (Słowacja): Tatran Presov vs. Slovan Bratislava (17:15)
-
STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Brøndby (17:30)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Divizia Nationala (Mołdawia): FC Tiraspol vs. Sheriff Tiraspol (18:00)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Super League (Grecja): Skoda Xanthi vs. Panathinaikos (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Almería (19:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Estrela Amadora vs. Sporting Braga (19:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Gambrinus Liga (Czechy): Viktoria Zizkov vs. Sparta Prague (20:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Paulista 2009 (Brazylia): Palmeiras vs. Corinthians (20:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Arsenal Sarandí (20:10)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Osijek vs. Dinamo Zagreb (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Serie B (Włochy): Sassuolo vs. Bari (20:30)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Jupiler League (Belgia): Cercle Brugge vs. Club Brugge (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Nantes (21:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Málaga (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Primera División (Argentyna): Independiente vs. Boca Juniors (22:30)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.