Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 15 lutego 2009
Paranaense 2009 (Brazylia): Londrina vs. Cascavel (0:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Liga Adelante (Hiszpania): Xerez vs. Salamanca (12:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (12:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
1. Lig (Turcja): Caykur Rizespor vs. Diyarbakirspor (12:00)
-
D Spor (42E - Videoguard)
Liga Honra (Portugalia): Vizela vs. Olhanense (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Feyenoord (12:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (20:25): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:55): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Villarreal "B" vs. Alcoyano (12:30)
-
Retransmisja (17:00): TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
National League (Azerbejdżan): Neftchi vs. Standard Baku (13:00)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Rangers (13:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (19:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (14:30): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Rot-Weiss Ahlen (14:00)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Nuremberg (14:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Duisburg (14:00)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Ingolstadt 04 (14:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Osnabrück vs. Mainz 05 (14:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Sivasspor (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Championship (Albania): Elbasani vs. Vllaznia (14:00)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
Championship (Albania): Besa vs. KF Tirana (14:00)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
Lega Pro Division 1B (Włochy): Gallipoli vs. Perugia (14:30)
-
Conto TV 2 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Lega Pro Division 1B (Włochy): Juve Stabia vs. Foggia (14:30)
-
Conto TV 3 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Lega Pro Division 1A (Włochy): Padova vs. Verona (14:30)
-
Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Heerenveen (14:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Groningen vs. Heracles Almelo (14:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (17:15): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. Vitesse Arnhem (14:30)
-
Retransmisja (16:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Juventus vs. Sampdoria (15:00)
-
OBN (4W - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
La 7 Cartapiù C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Catania (15:00)
-
La 7 Cartapiù D (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Fiorentina (15:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (18:30): Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Roma (15:00)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:55): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (16.02 - 0:55): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:00): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Reggina vs. Palermo (15:00)
-
La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Lecce (15:00)
-
La 7 Cartapiù E (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Siena vs. Udinese (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:40): Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (18:50): La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
FA Cup (Anglia): Everton vs. Aso (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Tring +1 (16E - Conax)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:30): NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panthrakikos vs. AEL Larissa (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panserraikos vs. Skoda Xanthi (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Energie Cottbus (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:30): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:20): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Arminia Bielefeld (17:00)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (16.02 - 0:15): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Le Havre (17:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Nasa TV (18W - FTA/MPEG-4 !!!)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Toulouse (17:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Real Madrid (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
IRIB TV 3 (62E - FTA)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
-
TV Kosava (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (21:00): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Recreativo Huelva (17:00)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Villarreal (17:00)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Valladolid (17:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Numancia vs. Mallorca (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
1. Division (Cypr): Omonia Nicosia vs. Ethnikos Achna (17:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Segunda 2B Group II (Hiszpania): Navalcarnero vs. Ciudad Lorquí (17:00)
-
Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
FA Cup (Anglia): Derby County vs. Manchester United (17:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
ITV 1 (28.2E - FTA)
-
ITV HD (28.5E - FTA)
-
Ulster TV (28.2E - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Tring +1 (16E - Conax)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (16.02 - 0:25): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Ligakupa (Węgry): Ferencváros vs. REAC (17:30)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Trabzonspor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Panathinaikos (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Jupiler League (Belgia): Charleroi vs. Anderlecht (18:00)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Primera División (Meksyk): Toluca vs. Indios (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Sevilla (19:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sitel 3 (16E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:25): Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
FA Cup (Anglia): Losowanie (19:30)
-
ITV 1 (28.2E - FTA)
-
ITV HD (28.5E - FTA)
-
Ulster TV (28.2E - FTA)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Rio Ave (20:00)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 3)
-
RTP Madeira (30W - Nagravision 3)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Paulista 2009 (Brazylia): São Paulo vs. Corinthians (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:30): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Mineiro 2009 (Brazylia): Cruzeiro vs. Atlético MG (20:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. AC Milan (20:30)
-
Canal+ Polska (13E - Seca 4)
-
BBC Three (28.2E - FTA)
-
OBN (4W - FTA)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (16.02 - 0:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Jupiler League (Belgia): Club Brugge vs. Racing Genk (20:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Marseille (21:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Nasa TV (18W - FTA/MPEG-4 !!!)
-
ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Getafe (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Kosava (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Benfica vs. Paços Ferreira (21:45)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:00): Orange Sport (13E - Seca 4)
-
Retransmisja (22:00): Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
Primera División (Argentyna): Rosario Central vs. River Plate (22:30)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Primera División (Argentyna): San Martín vs. Independiente (22:30)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Paranaense 2009 (Brazylia): Coritiba vs. Rio Branco (22:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Primera División (Chile): Universidad Chile vs. Cobreloa (23:00)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.