Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa - 11 lutego 2009
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Japonia vs. Australia (11:20)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Towarzyski (Reprezentacje): Tunezja (do lat 17) vs. Francja (do lat 21) (17:45)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Reprezentacje): Izrael vs. Węgry (18:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:45): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Towarzyski (Reprezentacje): Polska vs. Walia (18:15)
-
TVP 1 (13E - Conax CAS7/Seca 4/Nagravision 3)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Mali vs. Albania (19:30)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
Towarzyski (Reprezentacje): Turcja vs. Wybrzeże Kości Słoniowej (19:30)
-
TRT 1 (42E & 7E - FTA)
Towarzyski (Reprezentacje): Rumunia vs. Chorwacja (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:30): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Towarzyski (Reprezentacje): Grecja vs. Dania (20:15)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
-
TV 3 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
Towarzyski (Reprezentacje): Niemcy vs. Norwegia (20:30)
-
ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Retransmisja (23:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
Towarzyski (Reprezentacje): Szwajcaria vs. Bułgaria (20:30)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
Towarzyski (Reprezentacje): Austria vs. Szwecja (20:30)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:30): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): San Marino vs. Irlandia Północna (20:30)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
BBC Interactive (28.2E - FTA)
-
BBC Two Northern Ireland (28.2E - FTA)
Towarzyski (Reprezentacje): Tunezja vs. Holandia (20:30)
-
TV 7 Tunis (26E & 19.2E & 16E & 13E - FTA)
-
SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Irlandia vs. Gruzja (20:45)
-
ESPN 2 Caribbean (15W - PowerVu)
-
ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:40): TRT 3 (42E - FTA)
-
Retransmisja (22:10): Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
Towarzyski (Reprezentacje): Belgia vs. Słowenia (20:45)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
Towarzyski (Reprezentacje): Francja vs. Argentyna (21:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
TF 1 (5W - Analog)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
NTV Hayat BiH (4W - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
TF 1 (19.2E & 13E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TF 1 HD (19.2E - Seca 3)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:50): Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
Towarzyski (Reprezentacje do lat 21): Włochy vs. Szwecja (21:00)
-
RAI Tre (13E - FTA/Seca 1)
Towarzyski (Reprezentacje): Portugalia vs. Finlandia (21:45)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 3)
Towarzyski (Reprezentacje): Hiszpania vs. Anglia (22:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
ITV 1 (28.2E - FTA)
-
ITV HD (28.5E - FTA)
-
La 7 (12.5W - FTA)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
TRT 1 (42E & 7E - FTA)
-
Ulster TV (28.2E - FTA)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport 2 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (12.02 - 0:15): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:35): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
Paulista 2009 (Brazylia): Guarani vs. Guaratinguetá (22:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.