Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 13 grudnia 2008
Klubowe Mistrzostwa Świata (Kluby): Al Ahly vs. Pachuca (5:45)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (10:00): Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (13:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Szkocja): Dundee United vs. Rangers (13:30)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Arsenal (13:45)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
3. Liga (Niemcy): Union Berlin vs. Kickers Emden (14:00)
-
RBB (19.2E - FTA & Analog)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Trabzonspor (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Beta Ethniki (Grecja): Karditsas vs. Kalamanta (14:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
Championship (Albania): Elbasani vs. Dinamo Tirana (14:00)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
Championship (Albania): Besa vs. Shkumbini (14:00)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Bayern Munich (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Kanal 24 (42E - FTA/BISS)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (14.12 - 0:30): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:40): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Wolfsburg (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. FC Cologne (15:30)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Karlsruher (15:30)
-
Arena Bundesliga 7 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Arminia Bielefeld (15:30)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
-
Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. Olympiacos (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Hearts (16:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (14.12 - 0:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (16:30): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Premier League (Szkocja): Hibernian vs. Hamilton Academical (16:00)
-
Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)
Premier League (Anglia): Manchester City vs. Everton (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:15): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Liverpool vs. Hull City (16:00)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (20:30): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Bolton Wanderers (16:00)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (14.12 - 0:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Sunderland vs. West Bromwich Albion (16:00)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Stoke City vs. Fulham (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:45): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Taça de Portugal (Portugalia): Cinfăes vs. FC Porto (16:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Livorno (16:00)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Modena (16:00)
-
La 7 Cartapiů C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Vicenza vs. Treviso (16:00)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bari vs. Piacenza (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Avellino vs. Salernitana (16:00)
-
La 7 Cartapiů B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Pisa vs. Parma (16:00)
-
La 7 Cartapiů D (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cittadella vs. Brescia (16:00)
-
La 7 Cartapiů A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Grosseto vs. Rimini (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Ascoli vs. Empoli (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Ankaragucu (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. SCR Altach (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. Austria Vienna (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): SV Ried vs. Kapfenberg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Bologna vs. Torino (18:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiů A (12.5W - Irdeto 2)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. Skoda Xanthi (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:30): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Asteras Tripolis vs. Iraklis Saloniki (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (14.12 - 0:20): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
1. Division (Cypr): APEP Kyperounda vs. APOEL Nicosia (18:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Liga Adelante (Hiszpania): Alicante vs. Las Palmas (18:00)
-
TV Canaria Gomera (30W - BISS)
African Nations Championship (Reprezentacje): Libia vs. Maroko (18:15)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Championship (Anglia): Preston N.E. vs. Birmingham City (18:20)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Manchester United (18:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:25): STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Paris St Germain (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Bordeaux (19:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Grenoble (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Caen (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. St Etienne (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Monaco (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Espanyol (20:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Napoli vs. Lecce (20:30)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:40): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. AZ Alkmaar (20:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:55): Gol TV (30W - PowerVu)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Nantes (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (14.12 - 0:20): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Barcelona vs. Real Madrid (22:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Sitel 3 (16E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.