Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 24 października 2008
Major League Soccer (USA): Chicago Fire vs. New York Red Bulls (3:00)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Mezdra vs. Lokomotiv Sofia (15:00)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Piast Gliwice vs. Ruch Chorzów (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
2. Bundesliga (Niemcy): FSV Frankfurt vs. Hansa Rostock (18:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Wehen (18:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Augsburg (18:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Freiburg (18:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Alemannia Aachen (18:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Honvéd (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Sivasspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Serie B (Włochy): Empoli vs. Pisa (19:00)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Polonia Warszawa (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk (20:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Kapfenberg (20:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. FC Cologne (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Arena Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
FAI Senior Cup (Irlandia): St Patrick's Athletic vs. Bohemians (20:35)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. ADO Den Haag (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Albinoleffe (21:00)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Trofense vs. Académica (21:15)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.