dodano: 2008-08-28 04:24 | aktualizacja:
2008-08-29 16:45
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 30 sierpnia 2008
Primera División (Argentyna): Tigre vs. San Martin (0:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Bahia vs. Santo André (1:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Liga 2 (Rumunia): Dinamo Bucharest II vs. Petrolul Ploiesti (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Championship (Anglia): Southampton vs. Blackpool (13:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:00): Sport N (5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. CSKA Moscow (14:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
African Champions League (CAF CL): Dynamos vs. Al Ahly (14:30)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
NB I (Węgry): Ujpest vs. Kecskemet (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Bytom vs. Lechia Gdańsk (15:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Hamburg (15:30)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Hoffenheim (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Borussia Dortmund (15:30)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:15): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Werder Bremen (15:30)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Bochum (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Everton vs. Portsmouth (16:00)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TVE La 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TVE La Primera (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. West Bromwich Albion (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:30): Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Stoke City (16:00)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:00): Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Hull City vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 1 (D/F/N) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:30): Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. AIK Stockholm (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Adeccoligaen (Norwegia): Bryne vs. Sandefjord (16:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Tournoi Antifit (Maroko): WAC Casablanca vs. RAC Casablanca (16:00)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
African Champions League (CAF CL): Cotonsport vs. Al Hilal (17:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. FC Lustenau (17:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Randers (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Odra Wodzisław vs. Ruch Chorzów (17:30)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Palermo (18:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
ART Sport (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:30): La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (31.08 - 0:00): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. Asteras Tripolis (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:15): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Super League (Grecja): OFI Crete vs. PAOK Thessaloniki (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Santa Eulalia vs. Barcelona "B" (18:00)
-
IB Sat (30W - FTA)
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Chernomorets (18:00)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Tournoi Antifit (Maroko): KACM Marrakech vs. RCA Casablanca (18:00)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
National League (Azerbejdżan): Neftchi vs. Simurg (18:00)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
Championship (Anglia): Watford vs. Ipswich Town (18:20)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:45): Sport N (5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Newcastle United (18:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Liga Adelante (Hiszpania): Real Sociedad vs. Las Palmas (18:30)
-
Retransmisja (31.08 - 0:00): TV Canaria Gomera (30W - BISS)
Premier League (Walia): Rhyl vs. Llanelli (18:45)
-
S4C Digital (28.2E - FTA)
Eredivisie (Holandia): Willem II vs. Ajax (18:45)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
1. Lig (Turcja): Samsunspor vs. Erciyesspor (19:00)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Paris St Germain (19:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Monaco (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Auxerre (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Le Havre (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Le Mans (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Valenciennes (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Tippeligaen (Norwegia): Aalesund vs. Fredrikstad (19:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. SV Mattersburg (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Rapid Vienna (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): SV Ried vs. Sturm Graz (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Piast Gliwice (19:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Valladolid (20:00)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Istanbul BSB (20:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Universitatea Craiova (20:00)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Internazionale (20:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
OBN (4W - FTA)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
-
ART Sport (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. PSV Eindhoven (20:45)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Sochaux (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Corinthians vs. ABC (21:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Benfica vs. FC Porto (21:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Mallorca (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Canaria Gomera (30W - BISS)
-
Retransmisja (31.08 - 0:00): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:20): NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Retransmisja (22:15): SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
Campeonatos (Brazylia): Botafogo vs. Náutico (23:20)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SportsXchange (28.5E - FTA)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:50): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Primera División (Argentyna): Rosario Central vs. Banfield (23:20)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.