dodano: 2007-08-15 04:03 | aktualizacja:
2007-08-16 15:55
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 16 sierpnia 2007
Puchar UEFA (UEFA): Dinamo Tibilisi vs. Rapid Vienna (16:00)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
Puchar UEFA (UEFA): MyPa vs. Blackburn Rovers (16:55)
-
Five (28.2E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Besa vs. Litex Lovech (17:00)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
1st Division (Rosja): Shinnik vs. Torpedo Moscow (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (UEFA): Zlaté Moravce vs. Zenit St Petersburg (17:00)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
Puchar UEFA (UEFA): SV Ried vs. Sion (18:00)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
Puchar UEFA (UEFA): Dinamo Minsk vs. OB Odense (18:00)
-
Retransmisja (22:15): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (UEFA): Slaven Koprivnica vs. Galatasaray (18:30)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Superettan (Szwecja): Oster vs. Orgryte (19:00)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (UEFA): Honvéd vs. Hamburg (19:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Omonia Nicosia vs. CSKA Sofia (19:00)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Puchar UEFA (UEFA): Dnipro vs. GKS Bełchatów (19:00)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:25): TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Puchar UEFA (UEFA): CFR Cluj vs. Anorthosis Famagusta (19:30)
-
Kanal D Romania (62E - FTA)
Puchar UEFA (UEFA): Young Boys vs. Lens (19:30)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (UEFA): Lokomotiv Sofia vs. Otelul Galati (19:30)
-
Pro TV International (16E & 5E - FTA)
-
TV Bulgaria (13E - FTA)
Allsvenskan (Szwecja): IFK Gotenberg vs. Djurgarden (20:00)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (UEFA): Basel vs. SV Mattersburg (20:15)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Puchar UEFA (UEFA): Austria Vienna vs. Jablonec (20:30)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
Puchar UEFA (UEFA): Hajduk Split vs. Sampdoria (20:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Retransmisja (22:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Carling Cup (Anglia): Rotherham United vs. Sheffield Wednesday (20:45)
-
nsport HD (13E - Conax CAS7)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
Blue Square Premier (Anglia): Cambridge United vs. Oxford United (20:45)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Nice (21:00)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Trofeo Ciutat de Barcelona: Espanyol vs. Olympiacos (22:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
TVC Internacional (19.2E & 30W - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Trofeo Ramón de Carranza: {zostanie rozstrzygnięte} (22:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Puchar UEFA (UEFA): Atlético Madrid vs. Vojvodina (22:00)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Major League Soccer (USA): Colorado Rapids vs. New England (4:00)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.