reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ligowy hokej w TVP

dodano: 2006-09-12 20:26 | aktualizacja: 2006-09-13 11:24
autor: Jerzy Kruczek | źródło: interia/wm

tvp TVP podpisała umowę z Polskim Związkiem Hokejowym na emisję Polskiej Ligi Hokejowej, na mocy której TVP będzie emitować na wyłączność mecze reprezentacji polskiej, mecze ligowe oraz Puchar Polski. Umowa obowiązuje przez dwa lata.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mecze ligowe będą emitowane w nowo utworzonym kanale TVP Sport, raz w tygodniu. Dopóki nie zostanie on uruchomiony spotkania będzie można śledzić na antenie TVP3.

Pierwsze emisje rozpoczynają się już 17 września, kiedy to zostanie rozegrany mecz pomiędzy GKS Tychy a Wojasem Podhale Nowy Targ. 8 października emisja spotkania GKS Tychy z Cracovią Comarchem Kraków.

TVP będzie relacjonować towarzyskie mecze reprezentacji Polski i z turnieju Euro Ice Hockey Challenge (EIHC). Niestety, TVP nie ma praw do emisji turnieju Mistrzostw Świata.

Począwszy od października, w każdy piątek TVP pokaże relacje z jednego meczu PHL, a w Magazynie Hokejowym (również w piątek, ok. 22-22.30) zostaną wyemitowane skróty pozostałych meczów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...