reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bundesliga w niemieckich kablówkach

dodano: 2006-07-13 11:59 | aktualizacja: 2006-07-13 12:48
autor: Magda Kowalczyk | źródło: premiere

Platforma Premiere, Arena i Unity Media podpisały umowę na dystrybucję rozgrywek Bundesligi w sieciach kablowych. Dzięki temu, że nowy kanał Bundesligi będzie dostępny w ofercie Premiere, ish, iesy, Tele Columbus, Kabel BW trafi on do większości klientów sieci kablowych w Niemczech.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premiere wprowadzi kanał z Bundesligą do sieci kablowych i tym samym będzie on dostępny w 9.6 mln gospodarstw domowych w regionach obsługiwanych przez Kabel Deutschland.

Równocześnie operatorzy kablowi - ish, iesy i Tele Columbus zależne od Unity Media będą również oferować pakiety Premiere.

Premiere zdecydował się nadawać kanał w niezmienionym formacie i zaoferować indywidualny abonament początkowo za 14.90 euro klientom sieci kablowych w rejonach obsługiwanych przez Kabel Deutschland.

W pozostałych sieciach kablowych, oprócz indywidualnej oferty Areny i Premiere, również pojawią się atrakcyjne, połączone oferty. Premiere, ish i iesy w późniejszym terminie podadzą szczegóły oferty oraz informacje o cenie.

Kanał Arena jest również dostępny z satelity Astra 19,2E z 12.663H, jednak zawarta umowa odnosi się jedynie do emisji kanału w sieciach kablowych.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...