Świątek - Aleksandrowa o ćwierćfinał

dodano: 2024-03-25 10:41 | aktualizacja: 2024-03-25 13:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Iga Świątek Miami Open 2024 CANAL+ sport wywiad 360px Iga Świątek, mimo problemów w 1. secie meczu z Czeszką Noskovą, awansowała do następnej rundy turnieju WTA 1000 Miami Open. Iga Świątek po 3-setowej walce ograła Lindę Noskovą 6:7(7), 6:4, 6:4. O ćwierćfinał zagra z Jekateriną Aleksandrową. Kiedy mecz Świątek - Aleksandrowa?

CANAL+ Sport
Iga Świątek WTA1000 Indian wells 2024 canal+ sport 760px

Iga Świątek vs Jekaterina Aleksandrowa

Iga Świątek po 3 setach i 3 godzinach walki z Noskovą będzie miała 24 godziny przerwy, by znów zagrać na Hard Rock Stadium. Świątek w nocy z poniedziałku na wtorek (25/26 marca) zagra o ćwierćfinał z Aleksandrową. Rosjanka rozstawiona z nr 14 w niedzielę pokonała Anastazję Pawluczenkową (6:4, 3:6, 6:3).

Polka wygrała z Pawluczenkową trzykrotnie, w tym w lutym w 1/8 finału WTA 1000 Doha. Przegrała raz w pierwszej konfrontacji na początku 2021 roku podczas WTA Melbourne.

Kiedy mecz Świątek - Aleksandrowa? O której godzinie?

Mecz Świątek - Aleksandrowa zaplanowano na godz. 1:30 w nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego.