reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange z ofertą Internetu satelitarnego we Francji

dodano: 2023-11-16 21:54 | aktualizacja: 2023-11-20 14:34
autor: Jan Borejko | źródło: Orange France

Kit Satellite Orange France 360px Orange poszerza swoją ofertę usług łączności we Francji i obecnie włącza satelitę do swojego zestawu technologii dla Internetu, obok światłowodów, ADSL, 4G i 5G Home. Ta nowa oferta Internetu satelitarnego Orange we Francji skierowana jest do klientów, którzy nie kwalifikują się do korzystania ze światłowodu oraz tych, którzy korzystają z prędkości ADSL mniejszej niż 8 Mb/s. Jest sprzedawany za pośrednictwem kanałów dystrybucji Orange France i obsługiwany przez Nordnet, spółkę zależną Orange, która od 15 lat specjalizuje się w Internecie satelitarnym. Oferta ta opiera się na satelicie Eutelsat Konnect VHTS, zaprojektowanym przez Thalès Alenia Space.

Orange France
Installateur parabole antena Orange France-760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Za 49,99 euro miesięcznie (pierwszy miesiąc jest bezpłatny) klienci tej oferty satelitarnej mogą cieszyć się nieograniczonym, superszybkim łączem szerokopasmowym z szybkością połączenia do 200 Mb/s w dół i 15 Mb/s w górę.

Oferta ta nie wymaga zmiany numeru telefonu i obejmuje nieograniczone połączenia z numerami stacjonarnymi we Francji kontynentalnej i 50 innych lokalizacjach, a także połączenia z telefonami komórkowymi we Francji kontynentalnej i 8 innych lokalizacjach.

Po wykupieniu subskrypcji klienci otrzymają zestaw satelitarny, który będą mogli zainstalować samodzielnie lub przy pomocy Nordnet i sieci wyspecjalizowanych partnerów instalacyjnych. Zestaw satelitarny można kupić za 299 euro lub wypożyczyć za 8 euro miesięcznie. Opcja zestawu instalacyjnego Nordnet kosztuje 299 euro i jest objęta roczną gwarancją.
 


Oferta ta stanowi część programu rządu francuskiego Cohésion Numérique des Territoires (Cyfrowa spójność regionów) i spełnia cel rządu, jakim jest zapewnienie wszystkim dostępu do superszybkiego łącza szerokopasmowego (o przepustowości powyżej 30 Mb/s) do 2025 r. Domy bez dobrego przewodowego łącza szerokopasmowego mogą z niego skorzystać. dotacja na dostęp do lepszego połączenia za pośrednictwem technologii bezprzewodowej.

Źródło: orange.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...