reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Świąteczne promocje Orange Polska

dodano: 2023-11-03 17:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Orange Polska

Orange TV Netflix przez pierwsze 6 miesięcy w prezencie, abonament nawet pół roku za darmo, CyberOchrona, drugi smartfon za złotówkę oraz tablet – to świąteczne upominki od Orange Polska.

Orange TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Światłowód dla domu i rodzinne korzyści

Klienci, którzy kupują światłowód – sam lub w pakiecie – przez pierwsze 6 miesięcy nie zapłacą abonamentu za usługę. Dotyczy to prędkości większych niż 300 Mb/s z umową na 24 miesiące.

Ponadto, nowi użytkownicy – wybierający światłowód w dowolnym pakiecie Orange Love (Mini, Standard lub Extra) albo światłowód z telewizją – otrzymają tablet za złotówkę – TCL TAB 10 Gen 2.

Netflix na 6 miesięcy w prezencie to kolejna świąteczna niespodzianka od Orange. Do pakietów Orange Love można dołączyć swoje aktywne już konto Netflix lub założyć nowe.

Osoby kupujące pakiet usług Orange Love Standard z Netflixem i światłowodem do 1 Gb/s mogą cieszyć się ze wszystkich 3 upominków o wartości nawet 1800 zł: abonamentu za pakiet Love Standard i Netfix przez 6 miesięcy oraz tabletu za złotówkę (wartość prezentu to suma wartości rynkowej tabletu oraz abonamentów za usługi).

Abonament komórkowy z 3 podarunkami

Orange wprowadza też bogatsze plany 5G. We wszystkich z nich jest darmowa CyberOchrona.

Klienci dostają dodatkowo jeszcze więcej gigabajtów. Decydując się na Plan S, M lub L – w zależności o wybranej opcji – można również otrzymać dostęp do Netflixa nawet przez 6 miesięcy w prezencie (potem opłata wynosi 29 zł/mies. w Planie Podstawowym; z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie). W każdej chwili można też zmienić plan na niższy lub wyższy – dopłacając tylko różnicę w cenie.

Oferta świąteczna z 3 prezentami dotyczy nowych oraz obecnych klientów – przedłużających swoje umowy (na 24 miesiące) w wybranych planach mobilnych. Oprócz CyberOchrony i Netflixa mogą oni kupić zestaw smartfonów z drugim w prezencie – za symboliczną złotówkę. W nowym Planie L zyska się w ten sposób nawet 1600 zł (wartość prezentu to suma wartości rynkowej wybranego smartfona i opłat za Netflix).

W duecie można nabyć jeden z wielu zestawów. Do wyboru są np.: Samsung Galaxy S23 5G 255 GB z Samsung Galaxy A23 5G 4/64 GB czy Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB i Xiaomi Redmi 12C 3/64 GB, HONOR Magic5 Lite 5G 256 GB i HONOR X6a 4/128 GB OPPO A98 5G 8/256 GB i OPPO A17 4/64 GB.

Co więcej, podpisując umowy na ofertę ze światłowodem, a także abonament komórkowy, czyli dwie powyższe usługi, prezenty łączą się. W zależności od tego, którą opcję się wybierze, można zyskać nawet wszystkie bonusy: drugi smartfon, tablet, Netflix przez pierwszych 6 miesięcy w prezencie oraz CyberOchronę.

Korzystanie ze wielu usług u jednego operatora to też komfort w postaci jednego rachunku, z możliwością wygodnego monitorowania i płacenia online przez aplikację Mój Orange.

Gwiazdkowa promocja dla firm

Specjalną ofertę Orange przygotował także dla przedsiębiorców, w tym prezenty o łącznej wartości nawet 2450 zł netto. W Planach Firmowych – z abonamentem komórkowym – czekają zestawy telefonów. Kupując jeden smartfon, drugi można otrzymać w prezencie za złotówkę. Do tego dochodzi pakiet 300 GB extra w ofercie głosowej i internecie mobilnym. Cały czas dostępne są też dodatkowe usługi do wyboru – m.in. zapewniające bezpieczeństwo firmowych sprzętów (takie jak np. Cybertarcza, Wsparcie IT czy Backup danych).

Dla nowych użytkowników stacjonarnego internetu, którzy zdecydują się na opcję światłowodu z telewizją oraz telefonem biurowym, przygotowany jest kolejny upominek – tablet TCL TAB 10 Gen 2. Klienci mogą zyskać też do 6 miesięcy abonamentu za światłowód za 0 zł. Dotyczy to tych, którzy podpisują nowe umowy, zmieniają usługę na wyższą lub przechodzą na światłowód.

Nowością są Świąteczne okazje dla firm – oferta z przecenionymi smartfonami i sprzętami. Modele w atrakcyjnych, tańszych cenach będą zmieniać się co 4 tygodnie. Wśród pierwszych gwiazdkowych hitów tej akcji dostępne są urządzenia: Xiaomi Redmi 12C 4/128 GB, Samsung Galaxy Watch6 Classic 43 mm eSIM, Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB, Samsung Galaxy S22 5G 8/256 GB, iPhone 15 128 GB 5G, Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8/512 GB. Liczba sprzętów w promocji jest ograniczona.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...