reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kongres Zdrowie i Natura pod patronatem Zdrowa TV

dodano: 2023-09-14 13:51 | aktualizacja: 2023-09-14 14:23
autor: Janusz Sulisz | źródło: Media Forum

Digital Media Forum Krynica 2023 Kongres Zdrowie i Natura pod patronatem Zdrowa TV to dwudniowe wydarzenie o charakterze panelu eksperckiego, które odbędzie się w dniach 23-24 września 2023 r. w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju, w ramach Digital Media Forum Krynica 2023. Głównym założeniem imprezy jest konsolidacja środowiska medycyny naturalnej i zintegrowanej, a także targi zielarskie i konferencja dotycząca różnych aspektów zdrowia w ujęciu holistycznym.

Kongres Zdrowie i natura Media forum 2023 Krynica 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ciągu dwóch dni wrześniowego weekendu (23-24.IX.2023) na scenie Pijalni Głównej Krynicy-Zdroju usłyszymy prelekcje wybitnych ekspertów i promotorów medycyny holistycznej.

Wśród prelegentów uczestniczących w konferencji spotkamy m.in. prof. Dariusza Muchę, prof. Mieczysława Pasowicza, Leszka Zabrockiego, czy dr Jerzego Maslanky, a także wykładowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie czy z Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Nad treścią merytoryczną Kongresu czuwa powołana Rada Naukowa.

Kongres Zdrowie i Natura to także prezentacja produktów, usług, terapii – wszystkiego, co dla zdrowia człowieka przyjazne, naturalne i skuteczne.

Celem Kongresu jest integracja wszystkich środowisk, firm i specjalistów, którym bliskie jest podejście holistyczne, integrujące zarazem uznane i sprawdzone terapie medycyny akademickiej. Podczas Kongresu zaprezentowane zostaną nowości - terapia wodorem, urządzenia VR (wirtualnej rzeczywistości) do zapobiegania depresji i stanom lękowym, urządzenia wspomagające mikrokrążenie, lampy plazmowe, a także nowe linii suplementów diety.
 

- Kongres Zdrowie i Natura to największa impreza integrująca środowisko naturalnej i akademickiej w Polsce. Uczestnicy Kongresu będą omawiać nowe kierunki rozwoju w obszarze zdrowia naturalnego, jak i debatować nad zmianami systemowymi. Inicjatywa wspiera działania związane z uzupełnieniem oraz ulepszaniem systemu ochrony zdrowia postulując większą koncentrację na profilaktyce prozdrowotnej

– uważa Arkadiusz Wrzos, prezes Fundacji "Natura&Zdrowie", jeden z głównych organizatorów Kongresu.

- Obserwując doświadczenia innych krajów europejskich i azjatyckich, widzimy dużo większe zastosowanie rozwiązań medycyny naturalnej, zarówno w sensie dostępności produktów leczniczych pochodzenia naturalnego, suplementów diety, jak i w działaniach profilaktycznych i prewencyjnych podtrzymujących zdrowie. Usunięcie dotychczasowych barier w polskim systemie ochrony zdrowia to skomplikowany i wielowątkowy proces. Wymaga szczegółowej diagnozy i określenia kierunków w spójnej strategii reformy całego systemu, a w następstwie tego, zmian legislacyjnych i zmian w programach edukacyjnych w uczelniach medycznych. Te i podobne tematy będziemy omawiać podczas debat i prezentacji w ramach Kongresu Zdrowie i Natura

- podkreśla Tomasz Szelągowski z Polskiego Innowacyjnego Klastra Medycznego PIKMED.

Kongres Zdrowie i Natura odbędzie się w Pijalni Głównej w ramach Digital Media Forum Krynica 2023.

Partnerami tego wydarzenia są Burmistrz Miasta Krynica-Zdrój oraz Uzdrowisko Krynica-Żegiestów SA, producent wody mineralnej Kryniczanka. Organizatorzy zapraszają kuracjuszy z domów wczasowych, sanatoriów oraz uzdrowisk z całego regionu. W ramach Kongresu Zdrowie i Natura swoje produkty zaprezentuje ponad 80 wystawców, m.in. sklepów zielarskich, ekologicznych i uzdrowisk z całej Polski.
 


Organizatorami Kongresu są:
Gama International, Fundacja Natura&Zdrowie, Fundacja Senior Plus oraz Green Port Team Sp. z o.o.

Patronat nad Kongresem objęła Grupa Medialna Natura&Zdrowie" oraz Radio RDN Nowy Sącz.

Cały program na mediaforumkrynica.pl/kongres

Pijalnia Główna, Krynica Zdrój, 23-24 września 2023, w godz. 10:00-17:00

WSTĘP NA WSZYSTKIE WYDARZENIA BEZPŁATNY


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Zdrowie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...