reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec usługi Elsat Go - zastąpi ją TV Smart Go

dodano: 2023-08-21 14:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Vectra/satkurier.pl

ElsatGO Operator sieci Elsat (Grupa Vectra) z Rudy Śląskiej wprowadził do swojej oferty usługę TV Smart Go. Zastąpi ona usługę ElsatGo, która będzie dostępna jeszcze do czwartku, 31 sierpnia br. Do tego czasu obie usługi będą dostępne niezależnie od siebie dla abonentów telewizji 4K. To kolejny etap ujednolicania oferty w ramach Grupy Vectra.

ElsatGO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Smart Go to darmowy serwis dostępny dla klientów Elsatu. Jak zapewnia operator, dzięki niemu mogą cieszyć się oni dostępem do kanałów online (w zależności od posiadanego pakietu TV) i ofertą VOD również poza domem. TV Smart Go to bogactwo rozrywki - kanałów telewizyjnych, seriali, filmów i wydarzeń sportowych, które klienci mogą oglądać na urządzeniach innych niż telewizor (więcej tutaj).

TV Smart Go zastąpi usługę Elsat Go, która będzie dostępna jeszcze do czwartku, 31 sierpnia 2023 roku. Do tego czasu obie usługi będą dostępne niezależnie od siebie dla abonentów telewizji 4K. Przypomnijmy, iż usługa Elsat Go została uruchomiona przez Elsat w 2019 roku (więcej tutaj), natomiast Vectra uruchomiła TV Smart Go w 2022 roku - zastąpiła aplikacje TV Online i TV Smart (więcej tutaj i tutaj).

Z TV Smart Go można korzystać za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub darmowej aplikacji na urządzeniach mobilnych z systemami Android lub iOS.

Dodajmy, że sieć Elsat od 2022 roku jest częścią Grupy Vectra (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...