Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa
(więcej tutaj), PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
(więcej tutaj), koszykówka 3x3 - mistrzostwa Polski
(więcej tutaj i tutaj), DFB-Pokal
(więcej tutaj i tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj i tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj i tutaj), Cinch Premiership
(więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A
(więcej tutaj), LaLiga EA Sports
(więcej tutaj), Liga Portugal Betclic
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions
(więcej tutaj), PGE Ekstraliga
(więcej tutaj), Lotto Superliga
(więcej tutaj), tenis ziemny
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Samsung Galaxy Ultraliga
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
12 sierpnia (sobota)
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:00
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Akademia Tarnów, Polsat Sport
10:30 piłka nożna, Fortuna Puchar Polski: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport News
11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:30
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Sport
11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 4
12:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra
12:55
piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: TSG Balingen Fussball e.V. - VfB Stuttgart, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
13:00
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole, Polsat Sport
14:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
14:20 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 1
14:30
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Grupa Azoty Chemik Police - Moya Radomka Lotnisko Radom, Polsat Sport
14:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go
15:00
koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: faza grupowa, Polsat Sport Extra
15:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:05 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
15:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25
piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: TSV Schott Mainz - Borussia Dortmund, Eleven Sports 1
15:25
piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: FC Viktoria Köln Kolonia - SV Werder Bremen, Eleven Sports 2
15:25
piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: FC Teutonia 05 Ottensen - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 3
15:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
16:00
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Developres Bella Dolina Rzeszów - ITA Tools Stal Mielec, Polsat Sport
16:25
piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Utrecht, Polsat Sport News
16:40
e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games
16:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade de Reims, Eleven Sports 4 i Canal+ Family
17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:20
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Wisła Kraków, Polsat Sport
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław, Polsat Sport Fight
17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
17:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Jablonec - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1
17:55
piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: Arminia Bielefeld - VfL Bochum 1848, Eleven Sports 1
18:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News
19:00 tenis ziemny: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News
19:25
piłka nożna, LaLiga EA Sports: UD Las Palmas - RCD Mallorca Palma, Eleven Sports 2
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów, Polsat Box Go
19:55
piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Heracles Almelo, Polsat Sport News
20:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1
20:30
tenis ziemny, turniej ATP w Toronto: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
20:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - FC Lorient, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5
21:25
piłka nożna, Liga Portugal Betclic: Sporting CP Lizbona - FC Vizela, Eleven Sports 3
21:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
22:55 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
23:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
Noc z 12 na 13 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:10
MMA: KSW60, Polsat Sport Fight
0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport News
1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games
1:30
tenis ziemny, turniej ATP w Toronto: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
3:00
boks: gala bokserska Premier Boxing Champions w Oxon Hill, Polsat Sport
4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
13 sierpnia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat
5:00 Magazyn, TV6
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:00
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: UNI Opole - Moya Radomka Lotnisko Radom, Polsat Sport
10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:30
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport
11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:55 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 4
12:30
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Lechia Gdańsk - Znicz Pruszków, Polsat Sport
12:30
tenis ziemny, Lotto Superliga: KS Górnik Bytom - Osavi Tennis Team Kalisz, Polsat Sport News
12:50 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1
12:55
futbol amerykański, European League of Football: Panthers Wrocław - Vienna Vikings, Polsat Sport Extra
12:55
piłka nożna, Cinch Premiership: Aberdeen FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 3
12:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - RC Lens, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2
12:55
piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: Rot-Weiss Essen - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 4
13:00
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: ITA Tools Stal Mielec - #VolleyWrocław, Polsat Sport Fight
13:25
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Warszawie: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarek, Polsat Sport Premium 1
13:30
żużel, PGE Ekstraliga, ćwierćfinał: For Nature Solutions KS Apator Toruń - Platinum Motor Lublin, Eleven Sports 1
14:25
piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard, Polsat Sport Fight i Polsat Sport Premium 2
14:25
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Warszawie: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarzy, Polsat Sport News
14:30
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Developres Bella Dolina Rzeszów - Energa MKS Kalisz, Polsat Sport
14:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Arka Gdynia, Polsat Box Go
14:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1
14:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - AS Monaco Monako, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2
15:05 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25
piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: 1. FC Lokomotive Leipzig Lipsk - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 2
15:25
piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: TuS Makkabi Berlin - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2
15:40
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Warszawie: finał siatkarek, Polsat Sport News
16:00
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Grupa Azoty Akademia Tarnów - OnlyBio Pałac Bydgoszcz, Polsat Sport
16:15
żużel, PGE Ekstraliga, ćwierćfinał: ebut.pl Stal Gorzów - Tauron Włókniarz Częstochowa, Eleven Sports 1
16:30
koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: 1. półfinał, Polsat Sport Extra
16:30
e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games
16:55
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Warszawie: finał siatkarzy, Polsat Sport News
17:00
koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: 2. półfinał, Polsat Sport Extra
17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 4
17:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
17:30
siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Grot Budowlani Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Sport
17:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
17:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
17:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica - Motor Lublin, Polsat Box Go
17:55
piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: FC Astoria Walldorf e.V. - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
18:00
koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra
18:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
18:30
koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: finał, Polsat Sport Extra
19:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2
20:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4
20:25 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 4
20:30
piłka nożna, LaLiga EA Sports: Getafe CF - FC Barcelona, Eleven Sports 1
20:40
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
20:55
piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Gremio FBPA Porto Alegre - Fluminense FC Rio de Janeiro, Polsat Sport
21:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00
tenis ziemny, turniej ATP w Toronto: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
22:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
22:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
23:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News
23:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
23:25
piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Sao Paulo FC, Polsat Sport News
23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:35 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4
Noc z 13 na 14 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games
4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.