reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra VOD: W sierpniu wybrane filmy za 1 zł

dodano: 2023-08-01 10:30 | aktualizacja: 2023-08-02 16:59
autor: Jan Borejko | źródło: Vectra

Vectra Sierpniowa akcja promocyjna w Vectra VOD obejmuje 200 filmów do wyboru, z których każdy można wypożyczyć za złotówkę. Dzięki aplikacji TV Smart GO i serwisowi tvsmart.pl oferta dostępna jest dla wszystkich, nie tylko klientów posiadających usługi operatora, przez cały sierpień.

Vectra
Vectra VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vectra zachęca do zorganizowania własnego seansu w domowym zaciszu i oferuje bogaty repertuar do wyboru w specjalnej, wakacyjnej cenie. Spośród 200 filmów dostępnych w Vectra VOD w sierpniu po 1 zł z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład produkcje kina familijnego „Shazam! Gniew Bogów” oraz „Kot w butach: Ostatnie życzenie” doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych wakacji. Z kolei „Renfield” czy „Martwe zło: Przebudzenie” zadziałają na wyobraźnię lepiej niż klasyczne opowieści o duchach i wprowadzą obozowiczów w mroczny klimat pod namiotem.

Z Vectra VOD zyskujemy łatwy dostęp do bazy tysięcy filmów, a w sierpniu dodatkowo możemy skorzystać z najnowszej akcji w ramach katalogu „Sierpień z filmami po 1 zł” i wybierać spośród 200 pozycji. Dzięki temu możemy zorganizować sobie kino na własnych zasadach, bez bloków reklamowych, w dogodnych godzinach i dowolnym miejscu: w plenerze, na wakacjach, w samochodzie podczas podróży na urlop, na kempingu, w hotelu lub w domu.

Z biblioteki Vectra VOD można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, np. na laptopie i smartfonie lub tablecie. Dzięki temu rodzice w salonie spokojnie obejrzą 6-krotnie nominowany do Oscara „Tár” z popisową rolą Cate Blanchett, podczas gdy nastolatkowie zorganizują sobie filmowy maraton z „Pitch Perfect” w drugim pokoju. Koszt wypożyczenia filmów, które objęte są akcją w terminie od 1.08 – 31.08.2023 r. wynosi tylko 1 zł.

Jak wypożyczyć kinowe hity za złotówkę każdy?

Abonenci posiadający usługę telewizji z dekoderem i dostępem do Vectra VOD wystarczy, że wybiorą odpowiednią opcję na pilocie lub w menu dekodera i wyszukają dedykowaną zakładkę. Jeśli są poza domem, mogą skorzystać z aplikacji TV Smart GO lub strony internetowej www.tvsmart.pl.

Dostęp do bogatej oferty filmów po 1 złoty mają także klienci, którzy posiadają usługi internetowe lub telefoniczne od Vectry, jak również wszyscy ci, którzy zalogują się do aplikacji TV Smart GO bądź na tvsmart.pl. W przypadku abonentów filmy z wypożyczalni zostaną doliczone do ich faktury, a użytkownicy nie korzystający z usług tego operatora za filmy zapłacą za pośrednictwem udostępnionych form płatności.

Warto dodać, że oprócz możliwości skorzystania z atrakcyjnej oferty filmów po złotówce, w ramach platformy Vectra VOD użytkownicy mają dostęp do tysiąca tytułów, ambitnego kina niezależnego, bajek i seriali dostępnych na żądanie, w wysokiej jakość odtwarzania.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...