Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarzy U-21
(więcej tutaj), Liga Narodów siatkarek
(więcej tutaj), siatkówka plażowa
(więcej tutaj), Superpuchar Polski piłkarzy
(więcej tutaj), Złoty Puchar CONCACAF
(więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A
(więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), World Triathlon Championship Series
(więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga - Memoriał Kamili Skolimowskiej
(więcej tutaj, tutaj i tutaj), mistrzostwa Polski tenisistów
(więcej tutaj), tenis ziemny - Wimbledon
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
15 lipca (sobota)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport
6:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:05 „SuperLudzie Extra” - magazyn, TV6
7:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00
tenis ziemny, mistrzostwa Polski w Bytomiu: półfinał, Polsat Sport Extra
9:50
siatkówka: mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie, Polsat Sport News
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
11:00
tenis ziemny, mistrzostwa Polski w Bytomiu: półfinał, Polsat Sport Extra
12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3
13:00
tenis ziemny, turniej Wimbledon, finał gry pojedynczej tenisistek: Marketa Vondrousova - Ons Jabeur, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
15:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:50
siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie, półfinał: Włochy - Bułgaria, Polsat Sport Premium 2
15:55
triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: wyścig mężczyzn, Polsat Sport Fight
17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
tenis ziemny, turniej Wimbledon, finał gry podwójnej tenisistów: Wesley Koolhof i Neal Skupski - Marcel Granollers i Horacio Zeballos, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
17:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:55
futbol amerykański, European League of Football: Vienna Vikings - Panthers Wrocław, Polsat Sport News
18:05
triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: wyścig kobiet, Polsat Sport Fight
19:00 (Polsat Sport Extra) i 20:00 (Polsat)
piłka nożna, Superpuchar Polski piłkarzy: Raków Częstochowa - Legia Warszawa, Polsat, Polsat Sport Extra i Polsat Box Go
19:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:50
siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie: półfinał, Polsat Sport Fight
20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 2
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00 (Polsat Sport), 22:45 (TVP1) i 22:55 (TVP Sport)
siatkówka, Liga Narodów siatkarek, 1. półfinał: Chiny - Polska, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport
22:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku
22:45 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 15 na 16 lipca (z soboty na niedzielę)
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
2:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
2:20
siatkówka, Liga Narodów siatkarek, 2. półfinał, Polsat Sport
3:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
4:00
MMA, Ultimate Fighting Championship: UFC Fight Night, Polsat Sport Extra
16 lipca (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat
5:00 Magazyn, TV6
5:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:10
MMA: KSW61, Polsat Sport Fight
6:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00
siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: ćwierćfinał siatkarek, Polsat Sport Extra
10:00
siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: ćwierćfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30
tenis ziemny, mistrzostwa Polski w Bytomiu: finał, Polsat Sport News
11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport
11:00
siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: półfinał siatkarek, Polsat Sport Extra
12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
12:00
siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: półfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
tenis ziemny, mistrzostwa Polski w Bytomiu: finał, Polsat Sport News
13:00
tenis ziemny, turniej Wimbledon: finał gry pojedynczej tenisistów, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
13:00
siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarek, Polsat Sport Extra
13:30 (TVP Sport) i 16:00 (Polsat Sport Extra)
lekkoatletyka: Diamentowa Liga - Memoriał Kamili Skolimowskiej w Chorzowie, Polsat Sport Extra i TVP Sport
13:55
triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: sztafeta mieszana, Polsat Sport Fight
14:00
siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarzy, Polsat Sport Extra
15:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:50
siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 2
15:55
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Espinho: finał siatkarek, Polsat Sport Fight
16:00
siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: finał siatkarek, Polsat Sport News
17:00
siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: finał siatkarzy, Polsat Sport News
17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
tenis ziemny, turniej Wimbledon: finał gry podwójnej tenisistek, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
17:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
18:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: ceremonia medalowa, Polsat Sport News
18:30
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Espinho: finał siatkarzy, Polsat Sport Fight
19:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:50
siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie: finał, Polsat Sport News
20:00
siatkówka, Liga Narodów siatkarek: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport
20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:55
piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Premium 1
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:45 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1
23:20 (Polsat Sport) i 23:55 (TVP Sport)
siatkówka, Liga Narodów siatkarek: finał, Polsat Sport i TVP Sport
23:25
piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: SC Internacional Porto Alegre - SE Palmeiras São Paulo, Polsat Sport Extra
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:45 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
Noc z 16 na 17 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
0:35
MMA: KSW54, Polsat Sport Fight
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
1:25
piłka nożna, Złoty Puchar CONCACAF, finał: Meksyk - Panama, Polsat Sport Extra
2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.