reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5 nowych ukraińskich kanałów w Netii

dodano: 2022-11-14 14:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia nie ma jak w sieci Netia udostępniła abonentom swoich usług telewizyjnych 5 dodatkowych kanałów w języku ukraińskim: Star Cinema, Star Family, Film UA Drama, Dacza i XSport. Przez kilka najbliższych miesięcy będą one dostępne w tzw. oknie otwartym, bez dodatkowych opłat.

Netia
Netia Ukraina kanały telewizja ukraińskie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta ukraińskojęzycznych kanałów telewizyjnych w usłudze Netia TV powiększyła się o 5 nowych pozycji. Do dostępnych już od kilku miesięcy kanałów Ukraine 1 (pozycja EPG 197) i Nickelodeon Ukraine Pluto TV (EPG 107) dołączyło 5 kolejnych: Star Cinema, Star Family, Film UA Drama, Dacza i XSport.

Star Cinema to całodobowy kanał filmowy. W jego ofercie można znaleźć ukraińskie seriale i filmy.

Star Family to kanał telewizyjny skierowany zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych widzów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Filmy edukacyjne i seriale rozrywkowe dla nastolatków, dramaty, filmy o miłości i seriale telewizyjne dla kobiet oraz prawdziwe ostre kino dla mężczyzn. Biblioteka kanału zawiera wyłącznie wysokiej jakości treści ukraińskie.

Film UA Drama to kanał skierowany do rodzin. Jego ramówka jest oparta na filmach melodramatycznych, thrillerach oraz serialach komediowych i kryminałach.

Dacza to rozrywkowy i edukacyjny kanał telewizyjny o projektowaniu, wystroju wnętrz, ogrodnictwie, budownictwie, życiu na wsi. Dostarcza przydatnych porad, które czynią nasze życie bardziej komfortowym. Wysoką jakość i rozrywkę gwarantuje profesjonalny zespół ukraińskich autorów, prezenterów i reżyserów.

XSport transmituje ekscytujące sporty: boks, MMA (WWFC, GCFC, WALL to WALL), kickboxing, hokej (UHL), piłka nożna (PFL), mini-piłkę nożną, piłkę halowa, sporty motorowe, sporty ekstremalne, zawody Strongmen, e-sport, koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę.

Nowe kanały ukraińskie są dostępne w EPG na pozycjach od 400 w górę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...