reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zamknięto pirackie, niemieckojęzyczne serwery

dodano: 2022-09-01 12:53 | aktualizacja: 2022-09-02 22:47
autor: Dr.Hack | źródło: ACE

X ACE piractwo Niemieckojęzyczne oferty HDFilme i xCine zostały zamknięte przez Alliance for Creativity and Entertainment (ACE). 31 sierpnia 2022 roku ogłosiła to antypiracka organizacja przemysłu filmowego. Według ACE niemieckojęzyczne platformy z nielegalnie skopiowanymi treściami były obsługiwane z serwerów umieszczonych w Wietnamie.
 


ACE
ACE Watch legally piractwo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Alliance for Creativity and Entertainment (ACE), koalicja zajmująca się ochroną dynamicznego ekosystemu prawnego i ograniczaniem piractwa cyfrowego, zamknęła nielegalne niemieckojęzyczne serwisy streamingowe HDFilme i xCine, które działały poza Wietnamem.

HDFilme, xCine i 7 innych powiązanych domen, które działały od 2019 r., zapewniły nielegalny dostęp do ponad 23 000 filmów i około 100 000 odcinków seriali telewizyjnych; przyciągały ponad 16 mln odwiedzających miesięcznie. Wszystkie domeny powiązane z HDFilme i xCine zostały przeniesione do ACE i przekierowują do Watch Legally na stronie ACE.

- Koncentracja na Wietnamie jest kluczowym elementem naszych nieustających wysiłków na rzecz ograniczenia piractwa w regionie Azji i Pacyfiku oraz w całym globalnym ekosystemie kreatywnym

- powiedział Jan van Voorn, wiceprezes wykonawczy i szef globalnej ochrony treści w stowarzyszeniu Motion Picture i dyrektor ACE.


ACE zidentyfikowało operatora poprzez działania prawne podjęte w Europie i międzyregionalne prace dochodzeniowe. Jest to pierwsza tego rodzaju operacja w Wietnamie, który staje się głównym eksporterem pirackich treści i krajem pochodzenia wielu największych pirackich witryn na świecie.

- ACE będzie nadal atakować operatorów wietnamskich usług pirackich, którzy narażają konsumentów na ryzyko rażącego złośliwego oprogramowania, podkopują inwestycje w kraju, zmniejszają składki podatkowe na rzecz rządu i tłumią kreatywność

- potwierdził van Voorn.


Źródło: alliance4creativity.com  heise.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...