reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacyjna zabawa na antenie Meloradia

dodano: 2022-07-02 03:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Meloradio W poniedziałek, 4 lipca br. w rozgłośni Meloradio (Eurozet/Agora) wystartuje antenowa akcja „Zabierz Meloradio na wakacje”. Jak zapowiada nadawca, co piątek (od 8 lipca br.) jej uczestnicy będą mogli zdobyć przydatny na każdym letnim wyjeździe zestaw gadżetów. W wakacyjne wieczory stacja będzie grać pod hasłem „Meloradio - dobra opcja na wakacje”.

Meloradio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lato 2022 roku w ofercie Meloradia:

Zadaniem słuchaczy będzie zrobienie sobie wakacyjnego zdjęcia z Meloradiem i przesłanie go do redakcji rozgłośni. Wybrane prace będą publikowane na stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych stacji. Co piątek ich autorzy otrzymają wakacyjne zestawy, w których znajdą się m.in. aparat natychmiastowy, niebieska walizka z limitowanej kolekcji Meloradia czy specjalna edycja plenerowej „Melogry” wraz z kocem idealnym na plażę lub piknik. Akcja „Zabierz Meloradio na wakacje” potrwa do piątku, 26 sierpnia br.

Dodatkowo co wieczór w lipcu i sierpniu br. na falach stacji można usłyszeć muzyczne pasmo na gorące letnie wieczory - „Meloradio - dobra opcja na wakacje”. Znajdują się w nim wyłącznie utwory, które - jak zapewnia redakcja rozgłośni - tworzą idealny klimat na zakończenie każdego wakacyjnego dnia (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...