reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

IFA 2022: 80 proc. pow. berlińskiej wystawy zajęte

dodano: 2022-06-29 09:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: ifa-berlin.de

IFA Berlin 2022 targi berlinskie IFA Messe Berlin satkurier 360px Ponad 80 proc. berlińskiego centrum wystawowego podczas wrześniowej wystawy IFA 2022 jest już zajęte - to duży sukces. Wiele znanych marek z branży elektroniki użytkowej i domowej zaprezentuje innowacje i nowe produkty na targach IFA 2022 od 2 do 6 września w halach berlińskiego centrum wystawowego.

IFA
IFA 2022 wystawa Berlin targi berlińskie 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki ponad 30 halom wystawienniczym i kilku specjalnym obszarom, berlińska wystawa IFA 2022 potrafi wypełnić centrum wystawowe w centrum Berlina. Oczywiste jest, że IFA po raz kolejny spełni swoje miano najważniejszych na świecie targów elektroniki użytkowej we wrześniu bieżącego roku. Swój udział potwierdzili już markowi producenci z całego świata i co najważniejsze ze wszystkich dziedzin elektroniki użytkowej.

 - Dzięki tej różnorodności i przedstawieniu całego rynku tworzymy ważny warunek wstępny sukcesu targów dla naszych wystawców i zwiedzających

-  mówi Kai Mangelberger, dyrektor IFA 2022.

- Aby firmy powróciły do ​​takiego poziomu, w jakim były przed pandemią, jak Samsung w CityCube Berlin, Panasonic w Hub 27 czy LG w hali 18, a także prawie w pełni zarezerwowane powierzchnie w obszarze AGD z firmami takimi jak Bosch, Haier, Miele i Siemens na południu pokazuje, że oczekiwania co do targów IFA 2022 są wysokie.


Dzięki nowemu IFA Virtual Messe Berlin uruchomi nową platformę B2B do przygotowania się do wizyty na targach, nawiązania kontaktów i informacji w lipcu. Będzie to również zawierało pełną listę wystawców i najważniejszych produktów.

- Jesteśmy mile zaskoczeni, ile rejestracji w ostatniej chwili otrzymujemy. Aby móc pomieścić wszystkich wystawców i zaprojektować hale w sposób atrakcyjny dla zwiedzających, do samego końca pracujemy nad listami wystawców i planami hal

– powiedziała Kai Mangelberger.


Dodatkowe oferty, takie jak SHIFT Mobility i IFA Global Markets, wypełnią inne hale na stronie.

 

Źródło: ifa-berlin.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...