reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4K UltraBOX+ i TVBOX+ w ofercie Orange TV

dodano: 2021-07-27 11:47 | aktualizacja: 2021-07-27 12:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Orange logo uniwersalne 360px.jpg Od 26 lipca br. klienci telewizji satelitarnej od Orange Polska mogą skorzystać z dekodera 4K UltraBOX+ lub TVBOX+ od CANAL+. Ponadto rozszerzona została oferta kanałów w technologii IPTV w ramach pakietu Love Standard - nowościami są: Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD, Polsat Seriale HD oraz Superstacja HD.

Orane Polska
Orange Love


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta IPTV - nowe kanały

Klienci Orange IPTV, którzy zdecydują się na ofertę Love Standard z telewizją, będą mogli korzystać ze 120 kanałów, w tym 79 HD. Użytkownicy wybierający Love Extra będą mogli korzystać z HBO i HBO GO w cenie pakietu. Do dyspozycji otrzymają 183 kanały, w tym 128 HD (pakiet Optymalny, Komfortowy, Multi+, HBO i HBO GO). Natomiast w Love Premium widzowie będą mogli oglądać ulubione programy na 195 kanałach (Optymalny, Komfortowy, Multi+, CANAL+ Prestige, CANAL+ Select, HBO i HBO GO). Dodatkowo mobilny dostęp do telewizyjnej rozrywki od Orange w aplikacji Orange TV Go będzie bezpłatny dla wszystkich posiadaczy pakietów z usługą telewizyjną w dostępie kablowym.

Oferta satelitarna - 4K UltraBOX+ lub TVBOX+ do wyboru

Nowe pakiety Love to też odmieniona propozycja telewizji w technologii satelitarnej. Klienci decydujący się na jej zakup będą mogli korzystać z dekodera 4K UltraBOX+ lub TVBOX+ od CANAL+ oraz licznych funkcjonalności (m.in. możliwości nagrywania lub cofania filmów). Usługa będzie dostępna w opcji Love Standard, w cenie 109,99 zł. Ta propozycja zawiera pakiet Optimum+ od CANAL+, czyli 132 kanały, w tym dwa w rozdzielczości 4K (w ofercie z dekoderem 4K) oraz dostęp do platformy CANAL+ online. Do tego internet stacjonarny i 30 GB danych komórkowych miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...