reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4K UltraBOX+ i TVBOX+ w ofercie Orange TV

dodano: 2021-07-27 11:47 | aktualizacja: 2021-07-27 12:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Orange logo uniwersalne 360px.jpg Od 26 lipca br. klienci telewizji satelitarnej od Orange Polska mogą skorzystać z dekodera 4K UltraBOX+ lub TVBOX+ od CANAL+. Ponadto rozszerzona została oferta kanałów w technologii IPTV w ramach pakietu Love Standard - nowościami są: Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD, Polsat Seriale HD oraz Superstacja HD.

Orane Polska
Orange Love


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta IPTV - nowe kanały

Klienci Orange IPTV, którzy zdecydują się na ofertę Love Standard z telewizją, będą mogli korzystać ze 120 kanałów, w tym 79 HD. Użytkownicy wybierający Love Extra będą mogli korzystać z HBO i HBO GO w cenie pakietu. Do dyspozycji otrzymają 183 kanały, w tym 128 HD (pakiet Optymalny, Komfortowy, Multi+, HBO i HBO GO). Natomiast w Love Premium widzowie będą mogli oglądać ulubione programy na 195 kanałach (Optymalny, Komfortowy, Multi+, CANAL+ Prestige, CANAL+ Select, HBO i HBO GO). Dodatkowo mobilny dostęp do telewizyjnej rozrywki od Orange w aplikacji Orange TV Go będzie bezpłatny dla wszystkich posiadaczy pakietów z usługą telewizyjną w dostępie kablowym.

Oferta satelitarna - 4K UltraBOX+ lub TVBOX+ do wyboru

Nowe pakiety Love to też odmieniona propozycja telewizji w technologii satelitarnej. Klienci decydujący się na jej zakup będą mogli korzystać z dekodera 4K UltraBOX+ lub TVBOX+ od CANAL+ oraz licznych funkcjonalności (m.in. możliwości nagrywania lub cofania filmów). Usługa będzie dostępna w opcji Love Standard, w cenie 109,99 zł. Ta propozycja zawiera pakiet Optimum+ od CANAL+, czyli 132 kanały, w tym dwa w rozdzielczości 4K (w ofercie z dekoderem 4K) oraz dostęp do platformy CANAL+ online. Do tego internet stacjonarny i 30 GB danych komórkowych miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...