reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał z treściami Canal+ na Węgrzech [wideo]

dodano: 2021-07-10 09:19 | aktualizacja: 2021-07-10 09:52
autor: RO | źródło: media1.hu

Direct One Dawny UPC Direct na Węgrzech uruchamia swój nowy kanał telewizyjny, który nosi podobną nazwę jak dostawca satelitarny - Direct One. Nowa stacja wystartuje w poniedziałek, 12 lipca 2021 roku i automatycznie zostanie udostępniona dla wszystkich abonentów na pozycji programowej nr 18.

Direct One
Direct One


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie Direct One widzowie obejrzą europejskie seriale, głównie te produkowane przez francuską grupę medialną Canal+, która zajmuje się produkcją treści telewizyjnych i obsługą kanałów.

Nowy kanał zaczyna się od francuskiego thrillera politycznego „Baron Noir”. Pierwszy sezon przedstawia pełną przygód historię francuskiego polityka Philippe Rickwaert (Kad Merad). Jego kariera polityczna legła w gruzach po tym, jak lewicowy kandydat na prezydenta Francis Laugier (Niels Arestrup) złożył go w ofierze na ołtarzu wyborów prezydenckich za własne zwycięstwo.

Po premierze „Baron Noir”, pojawią się inne seriale, w tym „Moscow Noir”, polski serial „Belfer” emitowany przez Canal+ Polska, „The Five” czy „Paris Police 1900”.

Kanał Direct One zostanie uruchomiony 12 lipca 2021 roku. Abonenci platformy satelitarnej Direct One będą mogli przez 7 dni od premiery oglądać różne treści nowego kanału w aplikacji Direct Now. Programy pojawią się w bibliotece wideo zaraz po premierze, gdzie każdy odcinek będzie dostępny przez okres do dwóch lat.

Platforma Direct One dystrybuuje swoje kanały przez satelity Thor (0,8°W).


Źródło: media1.hu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...