reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra bez kanału Filmax 4K [akt.]

dodano: 2021-06-16 09:34 | aktualizacja: 2021-06-16 21:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Filmax 11 czerwca br. z oferty sieci Vectra wycofany został kanał Filmax 4K. Dodajmy, że abonenci Vectry mają wciąż dostęp do stacji Filmax HD (pozycja 325 w EPG) - wersje HD i 4K tego kanału MWE Broadcast z grupy Michała Winnickiego mają identyczne ramówki. Filmax HD i Filmax 4K zostały dołączone do oferty Vectry 30 marca br. Filmax 4K dostępny był na pozycji 324.

Filmax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Od 11.06.2021 r. kanał Filmax 4K nie będzie dostępny w ofercie programowej dostawcy usług - informuje swoich abonentów Vectra.

Stacja Filmax (HD/4K) z testową emisją wystartowała w czwartek, 24 grudnia 2020 roku. W ofercie kanału MWE Broadcast widzowie znajdą filmy, seriale i programy kabaretowe. Wersje HD i 4K stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Obie wersje pojawiły się w sieci Vectra z początkiem kwietnia br. (więcej tutaj)

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Vectra powiększyła się o takie stacje telewizyjne jak TVP 4K (więcej tutaj), Silver TV HD/Antena HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD (więcej tutaj), TVP Kobieta HD, TVP Dokument HD (więcej tutaj), Docubox HD, Gametoon HD, Biznes24 HD, Ukraina 24 HD, Dizi HD, Filmax HD i Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), a w usłudze TV Smart pojawił się kanał TVN HD (więcej tutaj). Ponadto przez krótki czas abonenci Vectry mieli dostęp do stacji TVP Historia 2 (więcej tutaj).

Aktualizacja:

- Za naszą zgodą i wiedzą, Filmax 4K na czas Euro 2020 ustąpił w Vectrze miejsca kanałowi TVP 4K. Po Mistrzostwach wszystko będzie jak dawniej - poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel nadawcy kanałów Filmax 4K i Filmax HD.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...