reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocja Varty z 30-dniowym dostępem do Eleven Sports

dodano: 2021-05-26 12:20
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Varta

Varta Producent baterii, firma Varta, zorganizowała promocję, w której można m.in. uzyskać 30-dniowy dostęp do usługi streamingowej Eleven Sports. Aby wziąć udział w akcji „3:1 dla Ciebie”, należy zakupić dowolny produkt Varta za minimum 15 zł i zarejestrować zakup na stronie akcji. Każdy uczestnik promocji, który spełni warunki regulaminu, otrzyma gratis 30-dniowy dostęp do platformy Eleven Sports.

Varta
Eleven Sports Varta nagrody


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fani futbolu mogą pójść o krok dalej i sprawdzić swoją wiedzę w specjalnym quizie. Dla najlepszych zawodników i zawodniczek, którzy zmierzą się z pytaniami, czeka nagroda - przenośny pakiet kibica. Znajdzie się w nim dostęp do platformy Eleven Sports, słuchawki bezprzewodowe JBL, Power Bank Varta oraz lazy bag. Wygrywająca osoba z najlepszym czasem jest wyłaniana co tydzień.

Varta przygotowała też dodatkowy konkurs, który pozwoli wygrać zestaw kina domowego oraz spersonalizowane koszulki Reprezentacji Polski dla całej rodziny. By powalczyć o nagrodę główną, należy nagrać autorski komentarz w sportowym stylu, który opisze dowolną sytuację z życia wziętą. Niezapowiedziana wizyta teściowej, naprawa cieknącego kranu a może spacer z niesfornym psem? Liczy się kreatywność! W jury zasiądzie m.in. Mateusz Mikulak, znany szerszej publiczności z autorskiego kanału Footgol TV w serwisie YouTube.

Akcja trwa od 1 kwietnia do 31 lipca 2021 roku. Szczegóły dostępne na stronie: www.3do1.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...