reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Boomerang EMEA prezentuje nową aplikację

dodano: 2021-05-03 04:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang Boomerang (WarnerMedia) przedstawia nową propozycję dla dzieci i ich rodziców. Boomerang Zabawa to darmowa aplikacja, która - jak zapowiada nadawca, poszerza doświadczenie telewizyjne oraz angażuje użytkowników w interaktywną grę z bohaterami kreskówek emitowanych w stacji, takimi jak „Tom i Jerry Show”, „Scooby-Doo i... zgadnij kto?” czy „Zwariowane melodie”. Produkt jest dostępny w regionie EMEA (Europe, the Middle East and Africa - Europa, Bliski Wschód i Afryka) w sklepach App Store i Google Play.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Z radością ogłaszamy udostępnienie nowej aplikacji. Pozwoli ona fanom z całego regionu EMEA jeszcze częściej wchodzić w interakcję z ulubionymi bohaterami Boomeranga i odkrywać ich pełen zabawy świat

- mówi Marc Goodchild, head of digital content strategy and product w WarnerMedia EMEA.


Boomerang Zabawa to aplikacja dostosowana wiekowo dla młodszych użytkowników. Znajduje się w niej 50 gier i 70 filmów. Interaktywna karuzela z animowanymi postaciami pozwala użytkownikom wybrać jedną z 12 kreskówek, wśród nich m.in. „Tom i Jerry Show” (więcej tutaj), „Scooby-Doo i... zgadnij kto?” (więcej tutaj), „Zwariowane melodie” (więcej tutaj) i inne.

Jak czytamy w komunikacie, w ramach gwarancji bezpieczeństwa dziecka rodzice mogą kontrolować ustawienia i dowiedzieć się więcej o marce Boomerang w „Menu rodzicielskim”, dostępnym wyłącznie po zatwierdzeniu kodu zabezpieczającego. Aplikacja umożliwia wybranie dwóch trybów: „Standard View Mode” służy do oglądania filmów, a „Interactive Story Mode” pozwala na zabawę z ulubionymi bohaterami. Młodzi fani mogą polubić i zachować dowolne treści na później w oddzielnym segmencie aplikacji.

Boomerang Zabawa posiada także tryb offline, który pozwala użytkownikom zapisywać treści i cieszyć się grą nawet wtedy, kiedy nie mają dostępu do połączenia internetowego. W pełni darmowa aplikacja dostępna jest do pobrania w App Store oraz Google Play.
 
Bohaterowie serialu animowanego „Scooby-Doo i... zgadnij kto?”, foto: Warner Bros.
Bohaterowie serialu animowanego „Scooby-Doo i... zgadnij kto?”, foto: Warner Bros.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...