reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Domo+ już nadaje jako Canal+ Domo

dodano: 2021-04-14 04:56 | aktualizacja: 2021-04-15 11:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

CANAL+ Domo Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w czwartek, 15 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - spółki CANAL+ Polska - obecny na rynku od 2008 roku kanał Domo+ (początkowo jako Domo, a planowano jako Dom z Ogrodem) zmienił nazwę na CANAL+ Domo. Stacja po tej modyfikacji jest dostępna w tych samych kanałach dystrybucji co Domo+, a więc na listach Platformy CANAL+, Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

CANAL+ Domo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2008 roku spółka CANAL+ Cyfrowy otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) koncesję na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą Dom z Ogrodem (więcej tutaj). Przed startem nadawca zdecydował się jednak na zmianę nazwy kanału i jeszcze w 2008 roku stacja rozpoczęła nadawanie, ale jako Domo (więcej tutaj). W 2011 roku zmieniono nazwę kanału na Domo+ i uruchomiono jego wersję w wysokiej rozdzielczości (Domo+ HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki). W 2014 roku nastąpiło przejście uprawnień wynikających z koncesji udzielonej spółce CANAL+ Cyfrowy na spółkę ITI Neovision, która w 2020 roku zmieniła nazwę na CANAL+ Polska.

W 2021 roku pojawiły się informacje o zmianie nazwy stacji Domo+ (Domo+ HD) na CANAL+ Domo (CANAL+ Domo HD) (więcej tutaj).

Stacja po tej modyfikacji jest dostępna w tych samych kanałach dystrybucji co Domo+, a więc na listach Platformy CANAL+ (więcej tutaj), Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV.

W ramówce CANAL+ Domo, tak jak w Domo+, widzowie znajdą programy poświęcone ogrodom, urządzaniu mieszkań i domów, czy sprzedaży nieruchomości.
 
Zrzut ekranowy CANAL+ Domo z dnia 15.04.2021


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...