reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powstaje wspólny newsroom polsatnews.pl i Wydarzeń Interii

dodano: 2021-03-08 11:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa Polsat/satkurier.pl

Polsat News W ramach trwającego procesu integracji Interii z Grupą Polsat powstaje jeden wspólny newsroom dla Polsatnews.pl i Wydarzeń Interii. Decyzja ma na celu wzmocnienie pozycji obydwu portali, jako najważniejszych i najbardziej obiektywnych źródeł informacji w polskim internecie. Podobne działania przeprowadzono już wcześniej w stosunku do polsatsport.pl i Interii Sport.

Interia Wydarzenia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera, jeśli chodzi o informacje w polskim internecie. Połączone redakcje Polsatnews.pl i Wydarzeń Interii stworzą najlepszy zespół dziennikarzy wśród portali informacyjnych w Polsce - mówi Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu.

- Bardzo duży wzrost cytowalności w ostatnich miesiącach pokazał, jaki potencjał mają Wydarzenia Interii - dodaje Piotr Witwicki. - Chcemy maksymalnie wykorzystać możliwości, które daje Interii obecność w grupie Polsat i bliska współpraca obydwu redakcji.

Jeden wspólny newsroom w Warszawie dla polsatnews.pl i Wydarzeń Interii, oznacza, że nie będzie oddzielnego newsroomu w Krakowie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

479 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama