reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Globalna platforma streamingowa z koncertami w 4K

dodano: 2021-02-10 00:28 | aktualizacja: 2021-02-11 15:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: BIG HIT/YG/ UMG

VenewLive Południowokoreańskie firmy Big Hit Entertainment i YG Entertainment oraz Universal Music Group i Kiswe łączą siły, aby spopularyzować na całym świecie platformę streamingową VenewLive.

VenewLive
VenewLive


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
YG i UMG zainwestują w KBYK Live, spółkę joint venture, która została utworzona przez ​​​​​​Big Hit i Kiswe w maju zeszłego roku. We wrześniu KBYK Live oficjalnie uruchomiła platformę streamingową VenewLive. Poprzez inwestycje, YG i UMG starają się pomóc w dalszym rozwoju VenewLive. Ma to oznaczać dołączenie treści od światowej klasy artystów.

VenewLive, oparta na technologii firmy Kiswe, umożliwia dostosowanie wrażeń z każdego koncertu w zależności od potrzeb danego artysty, zapewniając jednocześnie innowacyjne i oryginalne doświadczenia dla fanów.

W platformie VenewLive przeprowadzono już m.in. transmisje z koncertów „BANG BANG CON The Live” i „MAP OF THE SOUL ON:E” odpowiednio w czerwcu i październiku ub.r. Pierwszy z nich przyciągnął w szczytowym momencie 756 tys. widzów, podczas gdy drugi oglądało nawet 993 tys. widzów. Dodatkowo oferowano różne funkcje interaktywne i premium, takie jak multi-view, zapewniającą podgląd na pełną produkcję sceniczną z różnych ujęć, rozdzielczość 4K, czat na żywo i funkcje synchronizacji świateł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...