reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Deutschland uruchomi 4 nowe kanały

dodano: 2020-06-23 22:09 | aktualizacja: 2020-06-23 23:36
autor: Jan Borejko | źródło: Sky.de/satnews.de/broadbandtvnews

Sky Deutschland logo dekoder 2020 black 360px.jpg Niemiecka platforma Sky Deutschland uruchomi 4 nowe kanały specjalne. To świetna wiadomość dla wszystkich niemieckich fanów filmów i rozrywki: Sky Deutschland w przyszłości znacznie rozszerzy swoją ofertę rozrywkową i uzyskała prawa do filmów na najwyższym poziomie.

Sky/satkurier.pl
Sky Deutschland 2020 4 nowe kanały Sky nature 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Elke Walthelm, jeden z wiceprezesów Sky D powiedział:

- W ciągu najbliższych 18 miesięcy Sky wprowadzi na rynek 4 zupełnie nowe kanały od nadawców, które co roku dodadzą ponad 2000 dodatkowych godzin programów do naszej oferty rozrywkowej. i gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, liniowy lub na żądanie.


Niemiecka platforma Sky wprowadzi na rynek 4 nowe kanały w ciągu najbliższych 18 miesięcy:
  • Sky Crime będzie domem dla światowej klasy międzynarodowych programów prawdziwej przestępczości, z uzależniającymi, emocjonalnie naładowanymi raportami o prawdziwych przestępstwach, z których wiele pozostaje nierozwiązanych. Widzowie mogą się doczekać wglądu w przypadki notorycznych seryjnych zabójców - i nieprzespanych nocy.
  • Sky Nature będzie domem dla niesamowitych filmów przyrodniczych i zwierzęcych z całego świata, z zapierającym dech w piersiach programem historii naturalnej poświęconym odkrywaniu piękna i cudów natury oraz inspirującym nas wszystkich do zrobienia dla nich więcej.
  • Sky Comedy pokaże najpopularniejsze lokalne i międzynarodowe seriale komediowe.
  • Sky Documentaries będzie domem dla pierwszorzędnych prawdziwych historii najlepszych światowych twórców filmowych i produkcji Sky. Dzięki mieszance pełnometrażowych filmów dokumentalnych i seriali, które stanowią wyzwanie, prowokują i dostarczają rozrywki, nadawca obejmie szeroki zakres tematów z dziedziny sportu, historii i biografii.
Sky pozostanie numerem 1 dla wszystkich fanów filmu w przyszłości: przedłużając kontrakty z hollywoodzkim studiem MGM oraz niezależnymi niemieckimi Constantin i Tobis, klienci Sky będą nadal cieszyć się najnowszymi hitami i szeroką gamą popularnych Film. Przedłużenia umów uzupełniają istniejące umowy Sky z Sony, Warner, Fox i NBC Universal i podkreślają wyjątkową ofertę filmową dla klientów Sky. Oznacza to, że około 2/3 ze 100 najlepszych filmów 2019 będzie mieć swoją premierę telewizyjną na platformie Sky D. 

Platforma Sky przedłużyła umowę z Discovery Channel i będzie nadal pokazywać setki wysokiej jakości dokumentów od jednego z wiodących światowych dostawców w tej dziedzinie.

Sky podwoi liczbę niemieckich produkcji  Sky Originals w ciągu najbliższych 3 lat

Źródło: broadbandtvnews.com  satellifax.de  www.sky.de

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/8 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/8 Platinum Line rozdziela sygnał z...

199 zł Więcej...
reklama