reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Arte zadowolony z DVB-T

dodano: 2005-01-18 18:17
autor: Adrian Gąbka | źródło:

Arte Uruchomienie cyfrowej telewizji naziemnej we Francji będzie wyjątkowo korzystne dla Arte. Kanał dotychczas w większości sieci kablowych dzielił pasmo z France5 i był nadawany jedynie przez 8 godzin dziennie. Teraz emisja wydłuży się do 24 godzin.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do tej pory większość Francuzów mogła oglądać Arte od 18:00 do 2:00. Dzięki cyfrowej telewizji naziemnej, której pilotażowa emisja rozpoczęła się w poniedziałek 17 stycznia w Paryżu możliwe stało się rozszerzenie czasu emisji do całej doby. Francusko-niemiecki kanał dokumentalny jest jednym z nadawców, którzy skorzystali na włączeniu cyfrówki. Przed paroma dniami rozpoczęto także testową emisję France4. W Niemczech zasięg Arte jest o wiele bardziej ograniczony.

Zazwyczaj wraz z pojawianiem się możliwości nadawania w ramach cyfrowej telewizji naziemnej, jak grzyby po deszczu wyrastają nowe kanały tematyczne. W Polsce TVP wkrótce uruchomi kanał kulturalny. Planowany jest też kanał sportowy. Telewizja publiczna nie może pozostać w tyle za komercyjnymi TVN Style, TVN Turbo, TVN24, TVN Meteo, Polsat Zdrowie i Uroda oraz Polsat Sport.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...